موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/08
  توقف خودروها روی خط عابر پیاده
در بعضی از تقاطع‌های شیراز وقتی که چراغ قرمز می شود، ماشین ها روی خط عابر پیاده توقف و عابران را برای گذشتن از خیابان با دردسر و خطر مواجه می‌کنند.
 كریم پور از شیراز

  گازرسانی به فراشبند
تعداد زیادی از منازل مسکونی فراشبند گازرسانی نشده است. با توجه به سرمای زمستان و جمعیت قابل توجه ساكن در این كوچه‌ها، از مسئولان خواهشمندیم رسیدگی کنند.
ثابت از فراشبند

  کمبود امکانات ورزشی
كمبود امكانات ورزشی در شهرستان ها برای جوانان و به ویژه برای دختران محدودیت های زیادی به وجود می‌آورد. از مسئولان درخواست داریم با راه اندازی یك مجموعه ورزشی مجهز به استخر سرپوشیده این مشكل جوانان را در سعادت‌شهر رفع كنند.
 كریمی از سعادت شهر

  انتقال پادگان‌های زرهی
بوی بد فاضلاب در خیابان پاسداران به خصوص چهارراه هوابرد اهالی محله را آزار می‌دهد. شاید با انتقال پادگان ها به اطراف شیراز این مشکل برطرف شود.
خشنود از شیراز

  زمان بندی چراغ راهنمایی
چراغ راهنمایی که در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا نصب شده، مشکلات ترافیکی این محدوده را تا حدودی برطرف کرده اما زمان بندی آن با توجه به حجم ترافیکی که از صنایع به سمت شمال وجود دارد، نیاز به بازنگری دارد.
خسروی از شهر جدید صدرا

  تابلوهای جاده ای
تابلوهای راهنمایی در جاده کازرون کیفیت خود را از دست داده اند و مسافران را دچار سردرگمی می‌کنند. باید نسبت به تعویض این تابلوها اقدام شود.
موسوی از کازرون

  ترمیم آسفالت
آسفالت خیابان‌های شهرستان خنج نیاز به ترمیم دارد. از شهرداری این شهرستان تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
عطایی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code