موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/07
  معرفی جاذبه‌های لار
لار در مسیر شیراز و بندر عباس قرار دارد. هر ساله به خصوص در ایام تعطیل تعداد زیادی از مردم برای مسافرت از لارستان عبور می كنند. از مسئولان درخواست داریم كه جاذبه های تاریخی این شهرستان مانند بازار قیصره، اژدها پیكر یا آب انبار ها را به مسافران معرفی كنند تا آمار بازدید از جاذبه های گردشگری در این منطقه افزایش یابد.
 محمدی از لار

  خود اشتغالی برای بانوان بی سرپرست
تقاضا داریم مجمع خیرین مسکن‌ساز و شهرساز فعالیت‌های خود را در زمینه احداث مراکز خود اشتغالی بانوان افزایش دهد تا بانوان بی سرپرست بتوانند درآمدی پایدار و مشخص داشته باشند.
آیت اللهی از شیراز

  مطالبات آزمایشگاهیان
از دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقاضا داریم تعهدات داده شده در همایش آزمایشگاهیان را با جدیت پیگیری کند تا مطالبات فعالان عرصه آزمایشگاه که با انواع آلودگی سروکار دارند باز هم به فراموشی سپرده نشود.
عیلمردانی از شیراز

  نظارت بر ورودی شیراز
در مسیر ورودی شمالی شیراز، پلیس راهنمایی و رانندگی نظارت بیشتری داشته باشد تا خودروها با سرعت غیر مجاز حرکت نکنند و موجب تصادف نشوند.
محمد کاظمی از مرودشت

  ریختن زباله در آباده
مسافران بین راهی شهرستان آباده را با ریختن زباله‌های خود آلوده کرده اند. لطفا با استفاده از تابلوهای هشداردهنده مسافران را متوجه کنند تا دیگر شاهد این زباله‌ها نباشیم.
سلطانی از آباده

  تجهیز آزمایشگاه
در مراکز آزمایشگاهی آباده، آزمایش آنزیم قلبی انجام نمی شود. این موضوع با توجه به دور بودن این شهر از شیراز مشكلات زیادی برای بیماران به وجود آورده است. از مسئولان دانشگاه علوم پزشكی شیراز درخواست داریم با مجهز کردن آزمایشگاه‌های این شهر بیماران را از سرگردانی نجات دهند.
 قشقایی از آبادهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code