موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/06
   مرمت جاده
جاده شیراز-فسا احتیاج به مرمت دارد. خرابی آسفالت آن موجب تصادف می‌شود.
حجتی از فسا

   دوغ فروش‌های فله‌ای
بسیاری از دوغ‌های محلی که در شهرستان سروستان به صورت فله‌ای فروخته می‌شوند، بهداشتی نیستند یا با آب رقیق شده‌اند. لطفاً اداره بهداشت و سازمان استاندارد به این موضوع رسیدگی کنند.
حسین زاده از سروستان

  میوه فروش‌های بولوار پاسداران
چرا شهرداری فکری به حال میوه فروش‌های سیار در بولوار پاسداران شیراز نمی‌کند؟ خیابان را بند می‌آورند و همشهریان با خرید کردن از آنها حمایت خود را ثابت می‌کنند.
ارشادمهر از شیراز

  رسیدگی به کشاورزان
مسئولان باید بیشتر به فکر روستاییان باشند چراکه تنها راه امرار معاش آنها از طریق کشاورزی است. با توجه به بحران آب بسیاری از این کشاورزان زحمتکش سرگردان شهرهای بزرگ شده اند.
کریم پوری از کامفیروز

  مرکز تفریحی در زرقان
با اینکه زرقان از ساختار شهری مناسبی برخوردار است، همواره به لحاظ احداث مراکز تفریحی مورد کم لطفی مسئولان قرار می‌گیرد.
فولادفر از زرقان

  مشکلات ترافیکی
چهارراه‌های بنفشه و هوابرد شیراز ظهرها که زمان رفت و آمد محصلان و تعطیلی پادگان زرهی است، بار ترافیکی آزاردهنده‌ای دارند. از پلیس راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم با مستقر کردن مامور، مشکلات این چهارراه ها را برطرف کند.
احمدی از شیراز

  رسیدگی به آباده
از مسئولان آباده می‌خواهیم فکری به حال زیبایی شهر کنند. ساماندهی و توسعه مناسب فضاهای شهری، زیباسازی فضاهای عمومی شهر، زنده سازی فضاهای ظاهراً متروک و مرده، بستر مناسبی برای توسعه گردشگری شهری بوده و شهروندان را ترغیب به استفاده از امکانات و حفظ و نگهداری شهر می‌کند.
جمعی از اهالی آبادهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code