موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
[دانستن نظرات، پیشنهاد‌ها و انتقادات شما ،ما را در بهبود كیفیت روزنامه خودتان یاری می‌كند. به علاوه ما مشتاق شنیدن صدای شما و طرح مسائل و مشكلاتتان هستیم. با ما از طریق شماره 88932308-021 یا‌ 01732328915 از ساعت 8 تا 14 تماس بگیرید.] Golestan@hamshahri.org
1396/08/02
   استخدام بهورز
بنا به درخواست مردم شهرک امام علی(ع) و شهرک حُر پیرامون استخدام 2 نفر به عنوان بهورز در خانه بهداشت دهستان کنگور، از سوی مسئولان فراخوانی در این زمینه اعلام شد، اما چرا تنها نام‌نویسی از افراد و مردم دهستان کنگور انجام می‌شود و از افرادی که از شهرک امام علی(ع) و شهرک حُر مراجعه می‌کنند ثبت‌نام صورت نمی‌گیرد. در صورتی که طبق تقسیمات کشوری شهرک امام علی(ع) و شهرک حُر جزو شاخه‌های اصلی دهستان کنگور مشخص شده‌اند و در طرح‌های هادی و تقسیمات بودجه شرایط یکسان دارند. لطفاً مسئولان مربوطه دغدغه این روزهای مردم این 2 شهرک را پاسخگو باشند.
بایرام ـ کلاله

    مسلط نبودن رانندگان تاکسی به آدرس مسیرها
متأسفانه برخی راننده‌های تاکسی شهری در گرگان به آدرس‌ها مسلط نیستند. اگر فرد غریبه‌ای بخواهد در شهر مسیری را با تاکسی طی کند به مشکل برمی‌خورد. این موضوع در مورد اماکن عمومی شهر به ویژه موزه‌ها و مراکز تفرجی بسیار به چشم می‌خورد. در حالی که سازمان تاکسیرانی حداقل می‌تواند رانندگان را مقید به استفاده از جی‌پی‌اس و نقشه‌های آن‌لاین کند. این موضوع برای شهر گردشگرپذیری مانند گرگان مناسب نیست.
میرکمالی ـ گرگان

    بالا رفتن آمار جرم و جنایت
نمی‌دانم موضوع این است که با آمدن شبکه‌های اجتماعی سرعت انتشار اخبار بد و اتفاقات ناگوار زیاد شده یا واقعاً آمار جرم و جنایت تا این حد در گلستان بالا رفته است. نشر هر روزه خبر قتل و در این مورد آخر کشته شدن یک کودک 2 ساله احساس امنیت را میان مردم کم‌رنگ کرده است و به نظر می‌آید جامعه به سمت خشونت پیش می‌رود. لطفاً مسئولان امنیتی و انتظامی استان برنامه پیشگیرانه‌ای در این زمینه در نظر بگیرند و فقط به دستگیری مجرمان اکتفا نکنند.
آراز ـ فاضل‌آباد

   پیگیری سرمایه‌گذاری‌های نیمه‌تمام در بندرگز
لطفاً گزارشی از وضعیت سرمایه‌گذاری‌های نیمه‌تمام در اسکله بندرگز تهیه کنید. سال‌هاست اخبار از حضور سرمایه‌گذاران کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی در این منطقه حکایت می‌کنند، اما کماکان ما شاهد هیچ اتفاقی نیستیم که اقتصاد محلی را تحت تأثیر قرار دهد.
بالاخیلی ـ بندرگزارسال پیام اشتراک 
 
 Security code