موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/08/01
   خرید باغ‌های قصردشت
باغداران قصر دشت شیراز با اینکه در بهترین منطقه شهر زمین‌های وسیع دارند برای امرار معاش با مشکل مواجه هستند. شهرداری باید زمین‌های ما را خریداری و از آنها نگه‌داری کند تا ما نیز بتوانیم در مناطق دیگر خانه‌ای تهیه کنیم و با باقیمانده آن کسب و کاری راه بیندازیم.
حسینی از شیراز

   جلوگیری از آبگرفتگی
شهرداری شیراز باید از حالا به فکر بارندگی‌های پاییز و زمستان باشد تا باز هم شاهد آبگرفتگی در کوچه‌های بافت تاریخی شهر نباشیم.
اسکندری از شیراز

   افزایش قیمت ملک در صدرا
قیمت اجاره مسکن در شهر جدید صدرا بسیار بالا رفته است و قیمت ها دیگر تفاوت چندانی با شیراز ندارد. لطفا مسئولان نظارت خود را بیشتر کنند تا زوج‌های جوان بتوانند برای آغاز زندگی خود در این شهر آپارتمان کوچکی اجاره کنند.
خسروی از صدرا

   افزایش عرض خط ویژه
تردد اتوبوس ها در مسیر چهارراه ملاصدرا به پارامونت عبور تاکسی ها را با مشکل مواجه کرده است. به نظر می‌رسد با عریض کردن خط ویژه این مشکل برطرف خواهد شد.
منتظری از شیراز

   گشایش جاده باجگاه
با گشایش جاده باجگاه به صدرا مشکلات بسیاری از شهروندان برطرف خواهد شد و دیگر لازم نیست برای طی کردن این مسیر کل شیراز و صدرا را دور بزنند. این جاده کشیده شده و فقط به آسفالت نیاز دارد اما پروژه نیمه کاره رها شده است.
خسروی از صدرا

   رفع مشکل فشار کم آب
فشار آب در خیابان‌های اردیبهشت، معدل و فرعی‌های آن بسیار کم است و اگر پمپ آب آپارتمانی بسوزد با مشکل بی آبی مواجه می‌شوند.
ساداتیان از شیراز

   احترام به پاکبانان
برخی از شهروندان نسبت به رفتگران زحمتکش شهرداری رفتار خوبی ندارند و با دستورات نامعقول باعث رنجش خاطر می‌شوند.
یک رفتگر از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code