موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/19
   نیاز به خط 3 مترو
برای ساکنان صدرا و شهرک گلستان تردد بسیار دشوار است و در ساعاتی از روز ترافیک این مسیر آزار دهنده است. سازمان قطار شهری شیراز باید هرچه سریع تر نسبت به عملیاتی کردن مراحل ساخت خط 3 مترو اقدام کند.
بینش پژوه از صدرا

   دستفروش های خیابان زند
دستفروش های خیابان زند با بساط های خود به زیبایی این خیابان قدیمی شیراز لطمه می زنند. اوایل از ماموران سد معبر حساب می بردند اما حالا در حضور آنها به کار خود ادامه می دهند.
جعفری از شیراز

   ترافیک بلوار پاسداران
بلوار پاسداران با وجود بانک ها و سوپر مارکت های بزرگ یکی از پرتردد ترین خیابان های شیراز است اما به وضعیت ترافیکی آن رسیدگی نمی شود. برخی از شهروندان بدون آنکه ملاحظه دیگران را کنند، خودروهای خود را هرجا که دلشان بخواهند پارک می کنند.
مومن زاده از شیراز

   زباله در قلات
باید در خصوص حفظ محیط زیست برای گردشگرانی که اوقات خود را در روزهای تعطیل به قلات می آیند فرهنگسازی شود. آنها زباله های خود را در فضای سبز این منطقه رها می کنند و گمان می کنند پاکسازی قلات وظیفه ساکنان است.
ساداتیان از قلات

   ترمیم آسفالت کمربندی گراش
آسفالت کمربندی شهرستان گراش نیاز به مرمت دارد تا از بروز حوادث جاده ای جلوگیری شود. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
حسینی از گراش

   عریض کردن خط ویژه اتوبوس
تردد اتوبوس ها در مسیر چهارراه ملاصدرا به پارامونت، عبور تاکسی ها را با مشکل مواجه کرده است. به نظر می‌رسد با عریض کردن خط ویژه این مشکل برطرف شود. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند‌‌.
 منتظری از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code