موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/18
   انباشت زباله
در جاده بوشهر جنب کارخانه سیمان محلی برای زباله ایجاد شده است که بهداشت محله‌های اطراف را تهدید می‌کند. لطفا مسئولان شهرداری شیراز به این موضوع رسیدگی کنند تا سلامتی ساکنان محله به مخاطره نیفتد.
رضازاده از شیراز

   مرمت تابلوها و علائم راهنمایی
تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده شیراز- فسا نیاز به تعویض و مرمت دارند. بسیاری از مسافرانی که به این شهرستان می‌آیند نمی‌توانند مسیر خود را پیدا کنند.
بهمنی از فسا

   چراغ راهنما
تقاطع خیابان 20 متری و فرعی ذوالانوار یکی از چهارراه‌های خطرناک شیراز است و نیاز به چراغ خطر دارد.
مودب پور از شیراز

   مشکلات سیستم آب رسانی
سیستم آب رسانی در شهر گراش اشکالات فراوانی دارد. یکی از این اشکالات فشار کم و دیگری املاح موجود در آب آشامیدنی است. لطفا مسئولان به این مشکل که سال‌هاست موجب دردسر گراشی‌ها شده رسیدگی کنند.
نامدار از گراش

   پروژه‌های نیمه تمام
بسیاری از پروژه‌های عمرانی شهرستان‌های فارس نیمه تمام مانده و برخی سال‌هاست هیچ پیشرفتی ندارد. چرا زمانی که اعتباری برای اجرای عملیات عمرانی وجود ندارد به مردم وعده احدث آن داده می‌شود؟
محمدی از خاوران

   نیاز به پمپ بنزین
یک پمپ بنزین و گاز برای شهری مانند صدرا که جمعیت قابل ملاحظه ای دارد کافی نیست.
صدقی از صدرا

  امکانات کم در شهرک‌های صنعتی
مسئولان بارها در رسانه سخن از حمایت از تولید و رونق شهرک‌های صنعتی می‌کنند، در حالیکه برخی از این شهرک‌ها امکانات اولیه مانند آب، برق، گاز و تلفن را ندارند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code