موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/17
   حمل و نقل آنلاین مسافران
با راه اندازی شرکت های حمل و نقل آنلاین مسافران در شیراز، کسب و کار آژانس‌های شهر کساد شده است. لطفا مسئولان تمهیداتی در نظر بگیرند تا رانندگان آژانس خانه‌نشین نشوند.
موسوی از شیراز

   حفاری های متعدد
نبود هماهنگی بین واحدهای اجرایی شهر مشکلات بسیاری را برای ساکنان خیابان مرادی واقع در گلچین غربی شیراز به وجود آورده است. همیشه گروهی در حال حفاری در این خیابان هستند که باعث افت قیمت ملک در منطقه شده است.
قنبرپور از شیراز

   نظافت بلوار چمران
بلوار چمران شیراز از مناطق خوش آب و هوایی است که به عنوان محلی مناسب برای ورزش صبحگاهی و تفریح شناخته می شود. برخی از ورزشکاران با رها کردن بطری های آب، زحمت پاکبانان را بیشتر و زیبایی این بلوار را مخدوش می کنند.
آزاد از شیراز

   نصب سرعتگیر در سروستان
جاده فرعی که از سروستان به سمت پالایشگاه می رود برای اهالی این منطقه بسیار خطرناک است. کارمندان پالایشگاه صبح های زود برای اینکه خود را زودتر به محل کار برسانند با سرعت زیاد رانندگی می کنند. بارها هم با شورای اسلامی شهر برای نصب سرعتگیر مکاتبه کرده ایم اما نتیجه ای نداشته است.
موسوی از سروستان

   کمبود پارکینگ
برای اینکه قوانین راهنمایی و رانندگی در خیابان های پر تردد شیراز مانند خیابان زند و چهارراه حافظیه به درستی اجرا شود، نیاز به احداث پارکینگ های بیشتر است.
انقیاد از شیراز

   آبگرفتگی خیابان‌ها در  روزهای بارانی
بسیاری از شهرک‌های حاشیه شیراز از وجود فاضلاب بی بهره اند. به همین علت با کوچک ترین بارش چاله چوله‌ها و جوی‌ها دچار آبگرفتگی می‌شوند و تردد را برای اهالی دشوار می‌کنند. لطفا مسئولان این مناطق اقدامات لازم را برای فصول سرما انجام دهند.
علوی از منطقه لپویی شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code