موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/15
   ترافیک میدان ولیعصر(عج)
به نظر می‌رسد با راه اندازی پل کابلی نیز مشکلات ترافیکی میدان ولی‌عصر(عج) برطرف نشده است.
عرفانی از شیراز

   دریافت پول از والدین
برخی از مدارس دولتی با عناوین گوناگونی از والدین پول نقد دریافت می‌کنند. باید به این نکته توجه کرد که دانش آموزان مدارس دولتی غالبا از قشر متوسط و کم برخوردار جامعه هستند و اگر توان پرداخت داشتند در مدارس غیر انتفاعی ثبت نام می‌کردند.
کریمی از شیراز

   نظارت بر فروشگاه‌های زنجیره ای
در سال‌های اخیر که تاسیس فروشگاه‌های زنجیره‌ای در شیراز رواج یافته بازرسان اصناف کمتر به این نکته توجه می‌کنند که این فروشگاه‌ها محصولات بی کیفیت و بدون تاریخ مصرف را با تخفیف‌های چشمگیر به مشتری می‌فروشند.
مرادپور از شیراز

   راه اندازی تونل کوهسار مهدی
شهرداری شیراز باید در خصوص راه اندازی تونل کوهسار مهدی اطلاع‌رسانی کند تا شهروندان با انتخاب این مسیر در کاهش ترافیک بولوار چمران موثر واقع شوند.
متقی از شیراز

   پارک نامناسب خودروها
به دلیل پارك دوبله برخی خودروها و توقف روی پل های پیاده‌رو در محدوده بولوار پاسداران، مدام با مشكل مواجه و مجبور به تغییر مسیر می‌شویم. خواهشمندیم اداره راهنمایی و رانندگی به این مسئله رسیدگی كند.       
شیوا توكلی از شیراز

   آبگرفتگی
با كمترین بارش بهاری در ممسنی، معابر دچار آبگرفتگی می‌شوند که بخشی از این مشكل ناشی از ریختن زباله در جوی ها و مسیر‌های آب‌روست.
 زارعی از نورآباد ممسنی

   مشکلات داراب
بسیاری از خیابان‌ها و کوچه‌های داراب جدول‌كشی نشده است. این شهر از درمانگاه نیز محروم است.                 
فرهادی از دارابارسال پیام اشتراک 
 
 Security code