موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/12
   احداث سد لارستان
احداث سد خاکی روستای باغ لارستان با 80 درصد پیشرفت هنوز در هاله‌ای از ابهام است. با توجه به بحران آب بهره برداری از این سد بسیار ضرورت دارد.
صداقتی از لارستان

   نبود آب آشامیدنی
اهالی روستای قلعه بیابان داراب از آب آشامیدنی محروم هستند. لطفا مسئولان به این موضوع که با سلامتی اهالی این منطقه در ارتباط است، رسیدگی کنند.
بیگدلی از داراب

   نظارت پلیس راه
هیچ نظارتی از سوی ماموران راهنمایی و رانندگی در جاده سروستان به خاوران نمی‌شود. تقاضا داریم مسئولان پلیس راه استان به این محدوده توجه بیشتری داشته باشند.
صالح غربی از خاوران

   نگهداری از آثار تاریخی
بر اثر بی توجهی مسئولان برج ضلع جنوبی ارگ صفوی کمارج ده کهنه کازرون چند روز پیش فروریخت. سازمان میراث فرهنگی باید برای نگهداری از دیگر آثار به‌جامانده فکری اساسی کند.
جوکار از کازرون

   معین نبودن نرخ کرایه تاکسی
کرایه‌های تاکسی در مسیر میدان نمازی تا صدرا نرخ معینی ندارند و رانندگان هر مبلغی که دلشان بخواهد از مسافران دریافت می‌کنند.
اکبرزاده از صدرا

   نبود کتابخانه در ارسنجان
ارسنجان که یکی از شهرستان‌های نخبه‌پرور فارس است یک کتابخانه بزرگ و مرکزی ندارد. جوانان و نوجوانان باید کتاب‌های مورد نیاز خود را از شیراز تهیه کنند.
تیموری از ارسنجان

   رعایت نشدن حریم صنفی
به دلیل رعایت نشدن حریم صنفی در خیابان پاسداران، بیشتر کسبه درآمد متوسطی دارند. ضمن اینکه بارفروش‌های کنار خیابان نیز در افت درآمد میوه‌فروش‌ها تاثیر مستقیم گذاشته اند.
آقایی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code