موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/11
   تکمیل دروازه غربی شیراز
دروازه ورودی شیراز از سمت جاده بوشهر ناتمام مانده است. با توجه به اینکه مسافران زیادی از این مسیر وارد شهر می‌شوند، لازم است مراحل تکمیل آن با سرعت بیشتری طی شود.
شوقیان از شیراز

   نصب تابلو برای مراکز فرهنگی
برخی از مراکز فرهنگی شیراز مانند مجموعه پیرسوک نیاز به نصب تابلوی راهنمایی در خیابان اصلی دارند. چند نگارخانه نیز مورد بی مهری شهرداری قرار گرفته و از نصب تابلو بی بهره مانده اند.
جلیلی از شیراز

   نظارت بر نانوایی‌ها
نانوایی‌های شیراز نیاز به نظارت بیشتری دارند. بیشتر آنها نمی‌توانند از آرد مطلوب که در اختیارشان است نان خوبی تهیه و به مشتریان ارائه کنند.
یزدان شناس از شیراز

   نیاز به تاکسی خطی در صدرا
مسیر شهرک وحدت بتون در صدرا به میدان قصردشت شیراز نیاز به تاکسی خطی دارد. تعداد اتوبوس‌های این مسیر کم است و سواری‌های شخصی هر مبلغی که دلشان بخواهد از مسافر می‌گیرند.
نعمتی از صدرا

   استفاده از ظرفیت‌های آباده
صنایع چوبی آباده نیاز به تبلیغات گسترده تری دارد تا به منطقه گردشگری تبدیل شود. آباده با همه ظرفیت‌هایی که دارد مهجور مانده است و جوانان این شهر به دلیل نداشتن شغل مهاجرت می‌کنند.
دهقان نسب از آباده

   نبود امکانات در مسکن مهر لپویی
مسکن مهر لپویی واقع در جاده مرودشت از هرگونه امکانات رفاهی مانند مدرسه، مقر نیروی انتظامی، فروشگاه و... بی بهره است به همین دلیل برخی از مالکان در واحدهای خود مستقر نشده‌اند. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
موسوی از لپویی

   اینترنت ضعیف
با این همه پیشرفت هنوز در شهر بیضا مشکل اتصال به اینترنت وجود دارد.
جلوه از بیضاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code