موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/07/10
   جمع آوری خاك
پیمانكاران طرف قرارداد با شهرداری به درستی نسبت به جمع آوری خاك در شهر اقدام نمی كنند و با عبور ماشین ها از خیابان یا وزش باد همه جا پر از گرد و خاک می شود.
احمدی از شیراز

   پارک خودروی شخصی
اغلب فروشندگان در شهرستان پاسارگاد خودرو شخصی خود را مقابل مغازه هایشان پارك می كنند و با این كار باعث اختلال در رفت و آمد می شوند.
ساحلی از پاسارگاد

   تجمع کامیون ها
بولوار قهرمانان ابتدای شهرك بهارستان محل تجمع كامیون های حمل آجر و ماسه شده که این موضوع تردد را برای عابران پیاده با مشکل مواجه کرده است.
خزایی از شیراز

   روشنایی کوهپایه
برخی نقاط پارك كوهپایه شیراز از روشنایی كافی برخوردار نیستند. لطفا رسیدگی شود.
یاس از شیراز

   تبدیل خرابه‌ها به پارک‌های محله‌ای
تبدیل شدن باغچه مخروبه‌ای در خیابان اردیبهشت شیراز به پارک محله‌ای زیبا از اقدامات ارزشمند شهرداری به شمار می‌رود. پسندیده است که باقی خرابه‌های شهر نیز به پارک محله‌ای تبدیل شوند تا امنیت نیز در این محله‌ها افزایش یابد.
مطهری از شیراز

   رسیدگی به مشکلات موسسات مالی
مردم به ضمانت مجوز رسمی بانک مرکزی در بانک‌های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری سپرده‌گذاری کرده اند، اما حالا بانک مرکزی اعلام کرده که رسیدگی به مشکلات وظیفه ما نیست.
کریمی از شیراز

   قطع درختان
در منطقه چاتیز شهرستان جهرم بسیاری از درختان برای ساخت و سازهای غیر مجاز با اره برقی قطع شده اند. لطفا رسیدگی شود.
صحرائیان از جهرمارسال پیام اشتراک 
 
 Security code