موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/22
  تجهیزات و امکانات دانشگاه شیراز فرسوده است
از دانشجویان دانشگاه شیراز هستم و معتقدم باید فکری به حال نوسازی و بهسازی تجهیزات و امکانات این دانشگاه کرد. صندلی‌ها، امکانات آزمایشگاهی و وضعیت کلاس‌ها و ساختمان دانشکده شماره یک مهندسی شیراز واقعا نیازمند بازسازی است. امکانات و تجهیزات این دانشگاه باید به اندازه جایگاه و شأن آن باشد.
نجمه فیروزی از شیراز

  شهرداری به وضعیت بهداشت کوی وحدت رسیدگی کند
کاش مسئولان شهرداری شیراز گاهی به محله‌های مختلف سرکشی می‌کردند. بارها تماس گرفته‌ایم و از وضعیت نظافت و بهداشت کوی وحدت، قسمت آپارتمان‌های ای‌پی‌اس، ابراز گلایه کرده‌ایم اما گوش شنوایی وجود ندارد. وضعیت کوچه‌ها و معابر کوی وحدت مانند کوچه‌های خاکی دورافتاده‌‌ترین روستاها شده است. زباله، پلاستیک، بطری و بقایای زباله‌های ساختمانی در همه نقاط این محله دیده می‌شود. از شهرداری منطقه 6 درخواست می‌کنم که به این مشکل رسیدگی کند.
منصور جاوید از شیراز

  امکانات تفریحی و رفاهی در اقلید
اهالی شهرستان اقلید از امکانات رفاهی و تفریحی محروم هستند که این موضوع افسردگی آن‌ها را به دنبال دارد. نوجوانان و جوانان این شهرستان نیز برای اوقات فراغت امکانات و برنامه‌ای ندارند.
فرید - اقلید

  حذف واسطه محصولات کشاورزی
یکی از دلایل اوضاع بد مالی کشاورزان فارس واسطه‌ها هستند. آن‌ها محصولات را از کشاورزان و باغ‌داران با قیمت ناچیزی می‌خرند که در نهایت باعث ورشکستگی و مهاجرت به شهرهای بزرگ می‌شود.
محمدی - داراب

  مشکلات ترافیکی در خیابان زرهی
چهاراه‌های بنفشه و هوابرد شیراز ظهرها که زمان رفت‌وآمد محصلان و تعطیلی پادگان زرهی است، بار ترافیکی آزاردهنده‌ای دارد. از پلیس راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم با مستقر کردن مامور مشکلات این چهارراه‌ها را برطرف کند.
شیرازی- شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code