موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/15
  ترمیم پیاده روهای خیابان فلسطین
پیاده روهای خیابان فلسطین و تقاطع‌های آن وضعیت نامناسبی دارند که ناشی از کنده کاری‌های زمستان سال گذشته است.
خداپرست از شیراز

  کم بودن نور جاده
جاده شیراز به دشت ارژن نیاز به نور بیشتری دارد تا دید رانندگانی که مدام به بوشهر سفر می‌کنند، بهتر شود.
ترابی از دشت ارژن

  طبیعت خفر
شکوفه‌های بادام در خفر یکی از زیباترین دیدنی‌های فارس به شمار می‌روند. مسئولان می‌توانند از این ظرفیت برای جذب گردشگر استفاده کنند تا برای اهالی این منطقه نیز درآمدزایی شود.
اقلیمی از خفر

  ترافیک در بولوار ارم
گردو فروش‌های بساطی در بولوار زیبای ارم شیراز موجب ترافیک سنگین می‌شوند.
فرج زاده از شیراز

  معالی آباد دور از مرکز توجه مسئولان
از شورا و شهردار جدید شیراز تقاضا داریم که توجهی هم به محدوده معالی‌آباد داشته باشند؛ در سال‌های گذشته با وجود این شعار که باید به مناطق محروم رسیدگی کرد، منطقه معالی‌آباد به حال خود رها شد. این محدوده به لحاظ اقتصادی مهم به شمار می‌آید. معالی‌آباد نه پیاده‌رو مناسبی دارد، نه معبری امن برای عبور از خیابان پر ترافیک. نزدیک به یک سال است که شهرداری می‌خواهد یک پل عابر‌پیاده در معالی آباد بسازد.
عزیزی- ساکن معالی آباد

  اجاره خانه‌های بی قاعده
قیمت اجاره خانه در شیراز از هیچ قاعده‌ای پیروی نمی‌کند، صاحب‌خانه‌ها قیمت‌هایی می‌گویند که تابع هیچ قانونی نیست.  نمی‌دانم دستگاه نظارتی برای اجاره خانه چه سازمانی است و به کجا باید مراجعه کرد؟ سال گذشته به‌جز پول پیش 400هزار تومان ماهانه برای یک آپارتمان 70 متری در شرق شیراز که بالای شهر هم محسوب نمی‌شود پرداخت می‌کردم، امسال صاحب خانه اجاره را 200‌هزار تومان افزایش داده است. نه خانه جدیدی پیدا می‌کنم نه توان پرداخت این اجاره را دارم؛ مسئولان بگویند چکار باید کرد؟
بهاری از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code