موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/14
  نظارت بر نرخ مسکن
قیمت رهن و اجاره خانه‌ها در محدوده بلوار پاسارگاد و خیابان‌های فرعی آن کنترل نمی‌شود و مالکان خانه‌های خود را با قیمت دلخواه اجاره می‌دهند.
پویا از شیراز

  کمبود پارکینگ در مراکز گردشگری
بسیاری از مراکز تجاری و گردشگری با کمبود پارکینگ مواجه هستند. این کمبود در ایام مناسبتی و تعطیلات که با سیل گردشگران مواجه می‌شویم بسیار پررنگ تر است. لطفا مسئولان رسیدگی کنند.
مریم احمدی از معالی آباد شیراز

  کمبود امکانات ورزشی
من ساکن فسا هستم. شهر ما امکانات کمی برای ورزش بانوان دارد. بسیاری از ورزشکاران مستعد ناچارند از به دلیل کمبود امکانات از شرکت در مسابقات کشوری محروم شوند.
زهرا روزبه از فسا

  رضایتمندی بابت اسکان مسافران
 از اداره آموزش و پرورش فارس به دلیل ارائه خدمات و اسکان مسافران در فصل تابستان تشکر می‌کنم. به چشم خود شاهد تلاش شبانه‌روزی مسئولان این اداره بودم.
مجید خدادادی مسافر بوشهری

  رعایت احتیاط توسط رانندگان سرویس مدارس
مدارس باید به رانندگان سرویس تکلیف کنند که با سرعت کم و احتیاط بیشتری دانش‌آموزان را انتقال دهند.
زارع زاده از شیراز

  خوراک فروش‌های خیابانی
با وجود پیگیری‌های مداوم هنوز خوراک فروش‌ها در ورودی صدرا غذای نامرغوب اما ارزان‌قیمت به شهروندان عرضه می‌کنند. شهرداری صدرا هم باید مانند شهرداری شیراز بر این موضوع نظارت بیشتری داشته باشد.
اجری از شهر جدید صدرا

  مرمت آسفالت
آسفالت جاده شیراز به زرقان نیاز به مرمت دارد تا از بروز حوادث رانندگی و آسیب خودروها جلوگیری شود.
روستا از زرقانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code