موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/13
  بار فروش ها
بار فروش‌ها در بولوار رحمت تردد خودروها را با مشکل مواجه می‌کنند. مسئولان اجرایی شهر باید در این زمینه راهکاری اصولی داشته باشند. چرا که بیشتر آنها بارفروش‌های خیابان زرهی هستند که بعد از برخوردهای شهرداری به این خیابان نقل مکان کرده اند.
سعادت از شیراز

  اجبار برای کلاس خصوصی
بسیاری از معلمان در مدارس کم کاری می‌کنند و با دریافت مبلغ قابل ملاحظه‌ای برای دانش آموز کلاس خصوصی می‌گذارند. بهتر است کمی نظارت روی تدریس و فعالیت معلمان شود.
محمدزاده از شیراز

  افزایش خطوط تاکسی
باید تعداد تاکسی‌های ورودی صدرا افزایش یابد تا مسافران از سواری‌های شخصی استفاده نکنند. لطفا مسئولان به این مشکل رسیدگی کنند.
احمدی از صدرا

  نظارت بر قیمت پوشاک
نظارتی بر قیمت‌گذاری فروشندگان پوشاک در منطقه معالی‌آباد نمی‌شود و مغازه داران با هر قیمتی که دلشان بخواهد اجناس خود را عرضه می‌کنند. لطفا در این شرایط نابسامان اقتصادی مسئولان نظارت بیشتری بر این موارد داشته باشند.
پورحبیب از شیراز

  اعتراض باغداران
محصولات باغداران در میدان تره‌بار شیراز با قیمت ناچیزی خریدار می‌شود. لطفا به این موضوع رسیدگی شود.
جعفری از داراب

  نبود روشنایی در باغ جنت
باغ جنت که یکی از مناسب‌ترین بوستان‌های شهری برای ورزش است، روشنایی کافی ندارد. بسیاری از خانواده‌هایی که در محله زرهی شیراز سکونت دارند، این بوستان را برای ورزش و گذران اوقات فراغت انتخاب می‌کنند. نبود سیستم روشنایی به خصوص در محدوده مسیر دوچرخه‌سواری، خانم‌ها را دچار ترس می‌کند.
مهرآذین از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code