موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/12
  مشکل رستوران بین راهی
اتوبوس های سیر و سفر که مسافران را از تهران به شیراز و بالعکس منتقل می‌کنند با یکی از رستوران های نامناسب قرارداد دارند که وضعیت بهداشتی مناسبی ندارد.
پویا از شیراز

  روشنایی پارک کوهپایه
برخی نقاط پارك كوهپایه شیراز از روشنایی كافی برخوردار نیستند.
یاس از شیراز

   ضعف امکانات سرمایشی اتوبوس‌های شهری
بیشتر اتوبوس‌های شهری شیراز از لحاظ امکانات سرمایشی ضعف هستند. بنابراین شهروندان در فصل تابستان از این وسیله نقلیه عمومی استفاده نمی‌کنند و فرهنگسازی‌های شهرداری و سازمان ترافیک بی نتیجه می‌ماند.
محبی از شیراز

  نوبت دهی در مراکز درمانی
به نظر می‌رسد نوبت دهی در مراکز درمانی شیراز نیاز به ساماندهی بیشتری دارد. گاهی اوقات بیمارانی که از شهرستان‌های دیگر فارس به این مراکز مراجعه می‌کنند به دلیل نا آشنایی با تشکیلات و مراحل نوبت دهی با مشکل مواجه می‌شوند.
سلمان زاده از فیروز آباد

  امکانات دوچرخه سواری
مسئولانی که شهروندان را به استفاده از دوچرخه تشویق می‌کنند باید امکانات و شرایط آن را نیز فراهم کنند.
پورجم از شیراز

  پرداخت هوشمند کرایه
بیشتر تاکسی‌های شهر شیراز مشکل پول خرد دارند و گاهی مسافر را به دلیل نداشتن پول خرد سوار نمی‌کنند. اگر تاکسیرانی طرح پرداخت کرایه را هوشمند کند این مشکل برطرف می‌شود.
جمالی از شیراز

  نظارت بر فروش مواد غذایی
در استهبان که یکی از شهرهای دانشگاهی فارس است نظارتی بر فروش مواد‌غذایی نمی‌شود و بیشتر اغذیه فروشان، خوراک را بدون توجه به نکات بهداشتی به دانشجویان عرضه می‌کنند.
رفعتی از استهبانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code