موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/06/11
  آسفالت جاده‌های روستایی
خاكی بودن روستاهای شهرستان فسا ساكنان این مناطق را با مشكلات زیادی روبرو كرده است.
محمدی از فسا

  جمع آوری خاك
پیمانكاران طرف قرارداد با شهرداری به درستی نسبت به جمع آوری خاك در شهر اقدام نمی كنند و با عبور ماشین ها از خیابان و یا وزش باد همه جا پر از گرد و خاک می شود.
احمدی از شیراز

  پارک خودروی شخصی در مقابل مغازه
اغلب فروشندگان در شهرستان پاسارگاد خودرو شخصی خود را مقابل مغازه هایشان پارك  می‌كنند و با این كار باعث اختلال در رفت و آمد می شوند.
ساحلی از پاسارگاد

  تجمع کامیون ها
بولوار قهرمانان ابتدای شهرك بهارستان محل تجمع كامیون های حمل آجر و ماسه شده که این موضوع تردد را برای عابران پیاده با مشکل مواجه کرده است.
خزایی از شیراز

  سرعت زیاد خودروها
جاده فسا- شیراز نیاز به نظارت بیشتر ماموران راهنمایی و رانندگی دارد. برخی از رانندگان با جان دیگران بازی و مسیر را با سرعت غیر مجاز طی می کنند.
سلطان پور از فسا

  ترمیم آسفالت
خیابان های مشرف به میدان گاز مانند خاکشناسی و ابریشمی آسفالت مناسبی ندارند. با توجه به این که این خیابان ها از مناطق کلیدی شیراز به شمار می روند تقاضا داریم در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی شود.
تیموری از شیراز

  سنگفرش شدن خیابان
خیابان رودکی شیراز ظرفیت حجم بالای ترددها خودروها را ندارد. این خیابان در منطقه گردشگری شیراز قرار دارد و با سنگفرش کردن آن می توان پیاده راهی مناسب ایجاد کرد.
منصور زاده از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code