موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/23
   نظارت بر پارک بعثت
پارک بعثت که محل مناسبی برای تفریح خانواده‌ها به شمار می‌رود نیاز به نظارت نیروی انتظامی دارد تا مثل پارک شهر محل تجمع معتادان نشود.
کمیجانی از شیراز

   مشکل فشار آب
فشار آب در مرکز شیراز به خصوص در خیابان ملاصدرا و فرعی‌های آن بسیار کم است و اگر روزی پمپ منبع ساختمانی خراب شود، آب طبقه‌های دوم به بالا قطع می‌شود.
رفیع زاده از شیراز

   افزایش اتوبوس
تعداد اتوبوس‌هایی که از شهرک وحدت بتون در شهر جدید صدرا به سمت شیراز می‌روند با توجه به جمعیت مسافران بسیار کم است. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
موسوی از شهر صدرا

   فروش دوغ غیر بهداشتی
برخی از سروستانی‌ها در کنار جاده به مسافران گذری، دوغ‌های غیر بهداشتی می‌فروشند. این افراد کسب و کار مغازه داران را کساد کرده اند.
حسین زاده از سروستان

   روشنایی بولوار پاسارگاد
روشنایی خیابان در بولوار پاسارگاد شیراز کافی نبوده و شب‌ها موجب تصادف می‌شود. همچنین عابران سالخورده که اغلب مشکل بینایی دارند برای تردد در این مسیر دچار مشکل می‌شوند. بارها ساکنان این منطقه به شهرداری و اداره برق مراجعه کرده اند اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.
معینی از شیراز
 
   نیاز به مراکز تفریحی
شهرستان خنج به مراکز تفریحی نیاز دارد. بیشتر جوانان این شهرستان برای استفاده از این قبیل مراکز به شهرستان‌های دیگر فارس سفر می‌کنند.
محمدی از خنج

   نبود کتابخانه در لامرد
جوان های لامردی از نبود کتابخانه در این شهرستان رنج می برند و برای تهیه کتاب های مورد نیاز خود به شیراز سفر می کنند.
مرادی از لامردارسال پیام اشتراک 
 
 Security code