موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/22
   مجسمه‌های نامناسب در پارک کودک
نصب مجسمه‌های بزرگ راهزنان در ورودی پارک کودک عملی نامناسب است. پارکی که به کودک تعلق دارد باید برایش آرامش بخش باشد. لازم است شهرداری برای چنین کارهایی نظر کارشناسان را جویا شود.
صداقتی از شیراز

   گسترش خطوط قطار شهری
قطار شهری شیراز به نحو قابل ملاحظه ای بار ترافیکی شیراز را کاهش داده است. از مسئولان تقاضا داریم عملیات احداث خط احسان تا راه آهن را نیز اجرایی کنند تا ساکنان شهرک گلستان و صدرا نیز بتوانند از این امکانات بهره مند شوند.
مولایی از صدرا

   مشکلات مسکن مهر
مسکن مهر لپویی مشکلات بسیاری دارد که به آنها رسیدگی نمی‌شود. نبود مدرسه و امنیت، ساکنان این شهرک را در تنگنا قرار داده است.
جعفری از لپویی

   ورزشگاه میانرود
حالا که ورزشگاه میانرود آماده بهره برداری شده است باید مسئولان ورزشی از تیم‌های فجر شهید سپاسی و برق حمایت کنند تا به لیگ برتر راه یابند و بتوانند میزبان تیم‌های دیگر لیگ باشند.
رسول زاده از میانرود

   ترمیم آسفالت
جاده صدرا به سمت فاز دوم آسفالت مناسبی ندارد. دست اندازهای این مسیر گاهی باعث تصادف می‌شود.
قربانی از صدرا

   تامین پارکینگ
مجتمع تجاری سلطانیه پارکینگ ندارد. افرادی که برای خرید به این مرکز مراجعه می‌کنند خودروهای خود را مقابل منازل پارک می‌کنند و مشکلاتی را برای ساکنان محله به وجود می‌آورند.
زمان ثانی از شیراز

   دستفروش‌های ارم
دستفروش‌های بولوار ارم علاوه بر این که چهره این محدوده گردشگری را مخدوش کرده اند باعث ترافیک سنگین نیز می‌شوند.
مومن زاده از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code