موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/21
  آسفالت روستاهای فسا
خاكی بودن روستاهای شهرستان فسا ساكنان این مناطق را با مشكلات زیادی رو برو كرده است.
محمدی از فسا

  خشکسالی و کشاورزان
خشکسالی و کم آبی روزگار کشاورزان را سیاه کرده است. حالا که اوضاع کسب و کار آنها خراب شده است دولت باید کمک هزینه ای در نظر بگیرد تا بتوانند امرار معاش کنند.
محمدی از مرودشت

  نظارت بر قیمت پوشاک
در شیراز نظارتی بر قیمت‌های پوشاک نمی‌شود. در پاساژ ستاره یا آفتاب در مغازه مجاور یک پیراهن را با دو قیمت متفاوت می‌فروشند. لطفا رسیدگی شود.
حجت زاده از شیراز

  معتادان در بافت تاریخی شیراز
تجمع و سکونت معتادان در بافت تاریخی موجب افت قیمت خانه‌های این منطقه شده است. بیشتر مالکان به دلیل عدم امنیت خانه‌های بزرگ خود را در بافت رها کرده اند و در مرکز شهر اجاره نشین شده اند.
رفیعی از شیراز

  محرومیت در توابع جهرم
در شهرک انقلاب جهرم هیچگونه امکانات رفاهی وجود ندارد و حتی ساکنان این منطقه از داشتن بانک و عابر بانک محروم هستند.
میرزایی از جهرم

  رسیدگی به لار
لار با این‌که از شهرستان‌های برخوردار فارس به شمار می‌رود خیابان‌های روبراهی ندارد و آسفالت بیشتر این خیابان‌ها احتیاج به ترمیم دارد. ضمن این‌که پیاده روها هم نیاز به سنگفرش مجدد دارند.
نامدار از لار

  نصب سرعت گیر در کمربندی
کمربندی جنوبی شیراز نیاز به سرعت گیر دارد. خودروها با سرعت بسیار زیادی در این جاده تردد می‌کنند و ساکنان شهرک‌های حاشیه آن برای عبور از خیابان با مشکل مواجه می‌شوند.
قناعت پیشه از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code