موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/18
  جمع آوری خاك
پیمانكاران طرف قرارداد با شهرداری به درستی نسبت به جمع آوری خاك در شهر اقدام نمی كنند و با عبور ماشین‌ها از خیابان و یا وزش باد همه جا پر از گرد‌و‌خاک می شود.
احمدی از شیراز

  پارک خودروی شخصی در پاسارگاد
اغلب فروشندگان در شهرستان پاسارگاد خودروی شخصی خود را مقابل مغازه‌هایشان پارك می كنند و با این كار باعث اختلال در رفت و آمد می شوند.
ساحلی از پاسارگاد

  تجمع کامیون ها
بولوار قهرمانان ابتدای شهرك بهارستان محل تجمع كامیون های حمل آجر و ماسه شده که این موضوع تردد را برای عابران پیاده با مشکل مواجه کرده است.
خزایی از شیراز

  روشنایی پارک کوهپایه
برخی نقاط پارك كوهپایه شیراز از روشنایی كافی برخوردار نیستند. لطفا رسیدگی شود.
یاس از شیراز

  عریض شدن ورودی شیراز
ورودی شیراز از جاده سپیدان باید عریض تر شود تا بار ترافیکی آن کاهش یابد. روزهای تعطیل ترافیک این محدوده غیر قابل تحمل می‌شود.
قربانی از سپیدان

  انتقال کارخانه روغن نباتی
هرازگاهی زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که کارخانه روغن نباتی به بیرون از شهر منتقل می‌شود اما در عمل اتفاقی نمی‌افتد و این کارخانه در محله ای پر جمعیت به کار خود ادامه می‌دهد. ساکنان این منطقه از بوی این کارخانه رنج می‌برند و با وجود شکایت‌های متعدد هنوز راه به جایی نبرده اند.
فرج زاده از شیراز

  بی نظمی مسافران در گویم
بیشتر شهر نشینانی که برای تفریح در تفرجگاه‌های شمال‌غرب شیراز از گویم می‌گذرند نظم این منطقه را به هم می‌ریزند. به‌صورت نامنظم مقابل مغازه‌ها پارک و ترافیک ایجاد می‌کنند ضمن این‌که زباله‌های خود را در مسیر برگشت در این منطقه رها می‌کنند.
محمدپور از گویمارسال پیام اشتراک 
 
 Security code