موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/16
  بی‌نتیجه بودن یکطرفه شدن خیابان
با یک طرفه شدن مسیر ملاصدرا- خلد برین مشکل ترافیکی این محدوده برطرف نشد. ساکنان این منطقه برای رسیدن به منزل خود باید یک دور طولانی بزنند. بهتر است مسئولان پیش از این قبیل تصمیم گیری ها همه جوانب را در نظر بگیرند.
محمدزاده از شیراز

  زباله در جاده بوشهر
در جاده بوشهر جنب کارخانه سیمان محلی برای زباله ایجاد شده است که بهداشت محله‌های اطراف را تهدید می‌کند. لطفا مسئولان شهرداری شیراز به این موضوع رسیدگی کنند تا سلامتی ساکنان محله تهدید نشود.
رضازاده از شیراز

  تعویض تابلوهای راهنمایی و رانندگی
تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در جاده شیراز- فسا نیاز به تعویض و مرمت دارند. بسیاری از مسافرانی که به این شهرستان می‌آیند نمی‌توانند مسیر خود را پیدا کنند.
بهمنی از فسا

  مشکلات آب در گراش
سیستم آب رسانی در شهر گراش اشکالات فراوانی دارد. یکی از این اشکالات فشار کم و دیگری املاح موجود در آب آشامیدنی است. لطفا مسئولان به این مشکل که سال‌هاست موجب رنج گراشی‌ها شده رسیدگی کنند.
نامدار از گراش

  نظارت بر مواد غذایی
بسیاری از دوغ‌های محلی که در شهرستان سروستان به صورت فله ای فروخته می‌شوند بهداشتی نیستند یا با آب رقیق شده اند. لطفا اداره بهداشت و سازمان استاندارد به این موضوع رسیدگی کنند.
حسین زاده از سروستان

  سد معبر بار فروش‌ها
بار فروش‌ها در بولوار رحمت تردد خودروها را با مشکل مواجه می‌کنند. مسئولان اجرایی شهر باید در این زمینه راهکاری اصولی داشته باشد. چرا که بیشتر آنها بارفروش‌های خیابان زرهی هستند که بعد از برخوردهای شهرداری به این خیابان نقل مکان کرده اند.
سعادت از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code