موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/15
   اوقات فراغت تابستانی
لازم است آموزش و پرورش فارس بر قیمت کلاس‌های تابستانی نظارت کند تا شهروندان بتوانند با ثبت نام فرزندانشان، تابستان پرباری را برای آنها رقم بزنند.
معینی از شیراز

   حذف واسطه در فروش مرکبات
مرکبات داراب از طریق واسطه به بازار عرضه می‌شوند که این موضوع به زیان باغداران است. لطفا مسئولان به این مشکل رسیدگی کنند.
حسینی از جهرم

   معرفی رب گوجه فرنگی
رب گوجه فرنگی قادرآباد یکی از مرغوب‌ترین محصولات فارس است که متاسفانه به دلیل ناشناس ماندن فروش چندانی ندارد. مسئولان جهاد کشاورزی می‌توانند با معرفی این محصول در فروش آن اثرگذار باشند.
برزگر از قادرآباد

   نیاز به افسر راهنمایی و رانندگی
نیاز به افسر راهنمایی و رانندگی در تقاطع‌هایی که خیابان ملاصدرا را قطع می‌کنند کاملا محسوس است. بعد از ظهرها ترافیک سنگینی در این خیابان که از مسیرهای اصلی شهر است ایجاد می‌شود.
بهارلو از شیراز

   پل عابر پیاده
خیابان فرهنگ شهر با توجه به ادارات و مراکز آموزشی نیاز به پل‌های عابر پیاده بیشتری دارد.
مومن زاده از شیراز

   نیاز به پارکینگ
بلوار معالی آباد که بسیاری از مراکز تجاری و اداری شهر را در خود جای داده است نیاز به پارکینگ دارد. البته بیشتر این مراکز مجهز به پارکینگ هستند اما برخی از شهروندان حقوق دیگران را رعایت نمی کنند و با پارک کردن خودروهای خود در کنار خیابان ترافیک سنگینی را ایجاد می کنند.
دستوری از شیراز

   اشتغال و گردشگری
میراث فرهنگی فیروز آباد می تواند از آثار تاریخی این شهر بهره برداری بیشتری کند و با معرفی این شهرستان به گردشگران در اشتغال زایی برای بومیان سهم داشته باشد. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
اسکندری از فیروزآبادارسال پیام اشتراک 
 
 Security code