موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/10
گرانی در فرودگاه شیراز
غرفه داران فرودگاه شهید دستغیب شیراز محصولات خود را با قیمت‌های سرسام آور به مسافران می‌فروشند. مسئولان مربوطه باید نظارت بیشتری بر عملکرد آنان داشته باشند.
مقدم از شیراز
 
زیبا‌سازی مرودشت
شهرداری مرودشت باید برای زیبا کردن این شهر تلاش بیشتری داشته باشد و از نقاشی دیواری و نمادهای شهری زیباتری استفاده کند. بیشتر گردشگرانی که برای بازدید به تخت جمشید می‌آیند از مرودشت عبور می‌کنند و صحیح نیست چهره این شهر مخدوش باشد.
غلامی از مرودشت
 
افزایش قیمت مسکن در صدرا
قیمت اجاره مسکن در شهر جدید صدرا بسیار بالا رفته است و قیمت‌ها دیگر تفاوت چندانی با شیراز ندارد. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند تا زوج‌های جوان بتوانند برای آغاز زندگی خود در این شهر آپارتمان کوچکی اجاره کنند.
خسروی از صدرا
 
نظارت بر قیمت نوبرانه‌ها
بر قیمت میوه‌های نوبرانه در شیراز نظارتی نمی‌شود و مغازه دارها این اقلام را با قیمت‌های گران و متفاوتی به فروش می‌رسانند.
محمدی از شیراز
 
ایجاد امکانات در قلات
عوارضی که از گردشگران و طبیعت گردان برای بهبود وضعیت قلات دریافت می‌شود خرج آبادی این منطقه نمی‌شود. با این‌که قلات یکی از پر بازدیدترین مناطق تاریخی و گردشگری فارس به شمار می‌رود از امکانات ضروری زندگی بی بهره است.
خسروی از روستای قلات
 
نبود امکانات در مسکن مهر لپویی
مسکن مهر لپویی همچنان از مدرسه و مقر نیروی انتظامی بی بهره بوده و این موضوع شرایط زندگی را برای ساکنان سخت کرده است. باید به این نکته توجه داشت که مالکان این آپارتمان‌ها از مردم کم برخوردار هستند و چاره ای جز سکونت با این شرایط ندارند.
موسوی از لپوییارسال پیام اشتراک 
 
 Security code