موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/09
   پارکینگ در چهارراه حافظیه
جدا از آرامگاه حافظ که طرفداران بسیاری دارد، مهم ترین سالن نمایش و تنها استادیوم شهر نیز در چهارراه حافظیه قرار گرفته است که این موارد احداث پارکینگ طبقاتی را ضروری می‌کند.
مسجدی از شیراز
 
   کمبود اقامتگاه در اردکان
با این‌که اردکان به عنوان محل مناسبی برای تفریح در سراسر کشور شناخته شده است اما مسئولان چندان توجهی به آن ندارند. پیست اسکی این منطقه علاقمندان را به خود جذب می‌کند اما آنها برای اقامت با مشکل مواجه می‌شوند.
خسروی از سپیدان
 
   عبور از چراغ قرمز عابر
شهروندان شیرازی توقع دارند رانندگان خودرو پشت چراغ قرمز در جای مناسبی توقف کنند که عبور آنها از عرض خیابان با مشکل مواجه نشود اما خودشان نسبت به چراغ قرمز عابر بی توجه هستند و زمان رد شدن خودروها از چراغ سبز را محدود می‌کنند.
سلطانی از شیراز
 
   مرمت آسفالت جاده نی ریز
آسفالت جاده استهبان- نی ریز نیاز به مرمت دارد. دست اندازهای متعدد ضمن صدمه زدن به خودروها موجب وقوع حوادث رانندگی می‌شود.
مرادپور از نی ریز
 
   وضعیت نامناسب جوی‌ها
جوی‌های آب در محله قدمگاه به لحاظ بهداشتی وضعیت مناسبی ندارند و سلامتی ساکنان محله را به مخاطره می‌اندازند. لطفا شهرداری منطقه به این موضوع رسیدگی کند.
وجدان دوست از شیراز
 
   غذا فروشی در ورودی صدرا
باید با توقف خودروهایی که در ورودی صدرا غذای خانگی می‌فروشند برخورد شود. آنها کاسبی رستوران‌های این شهر را کساد کرده اند و شهروندان نیز باید برای حفظ سلامتی خود از آنها هیچگونه خوراکی را خریداری نکنند.
مومن زاده از شهر جدید صدراارسال پیام اشتراک 
 
 Security code