موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/08
   مشکلات اتوبوسرانی
مسئولان شهرداری و راهنمایی رانندگی نسبت به تردد اتوبوس‌های درون شهری باید قانون و شرایط ویژه ای را مشخص کنند تا مشکلات ترافیکی تا حدودی برطرف شود. ضمن این که برخی از رانندگان در برخورد با مسافران ادبیات نا مناسبی دارند و هنگام رانندگی حق و حقوق سرنشینان دیگر خودروها را رعایت نمی‌کنند.
اکبری از شیراز

   پارکینگ در روستای قلات
مدتی است برای ورود به قلات مبلغی برای ورودی دریافت می‌شود اما وقتی وارد این روستا می شویم آن قدر شلوغ است که اصلا جایی برای پارك كردن خودروها نیست و اگر هم جایی برای پارك کردن ماشین پیدا شود مجددا هزینه پاركینگ دریافت کرده و در صورت اعتراض ماشین را پنچر می‌کنند.
نیك فرجام از شیراز

    همراهان بیمار
مسافرانی که برای استفاده از مراکز درمانی به عنوان همراه بیمار به شیراز سفر می‌کنند با پهن کردن بساط ناهار و استراحت در پیاده روهای شهر، منظره نامناسبی را به وجود می‌آورند. برخی از آنها نیز در میان بولوار و روی چمن‌ها قلیان می‌کشند که اصلا صحیح نیست.
مولا زاده از شیراز
 
   اشتغالزایی در فیروز آباد
میراث فرهنگی فارس باید به این نکته توجه داشته باشد که فیروزآباد از شهرهای تاریخی استان است و اگر در این زمینه اطلاع رسانی بیشتری شود می‌توان برای بومیان اشتغالزایی کرد.
حسینی از فیروز آباد
 
   طرح کارت پارک
اجرای طرح کارت پارک در فرعی‌های مجاور خیابان ملاصدرا مشکلات ترافیکی را افزایش داده است. بیشتر رانندگان برای پرداخت نکردن هزینه پارک، خودروهای خود را دوبله و یا مقابل پل پارکینگ مجتمع‌های محلی پارک می‌کنند.
صادق زاده از شیراز
 
   سرعت زیاد در سروستان
کارمندان شرکت نفت که برای رسیدن به محل کار خود با سرعت زیادی از سروستان عبور می‌کند، جان فرزندان اهالی را به خطر می‌اندازند. لطفا با نصب سرعت‌گیر از بروز سوانح جلوگیری شود.
محمدی از سروستانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code