موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308 -021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/07
   زیباسازی شهر
از نمادهای تاریخی و فرهنگی شیراز برای زیباسازی شهر استفاده نمی‌شود. بدون‌شك زیباسازی شهر با جذب گردشگر و افزایش روحیه شهروندان ارتباط مستقیم دارد.
مرادخانی از شیراز

   مسدود كردن جاده
پیاز فروش‌هایی كه در ورودی شهرستان سروستان بساط خود را پهن می‌كنند باعث تصادف می‌شوند. گاهی هم برخی از اهالی این شهرستان برای فروش دوغ‌محلی بخشی از جاده را مسدود می‌كنند.
جعفرزاده از سروستان

   احداث كارخانه یا كارگاه
احداث كارخانه یا كارگاه‌های تولیدی در شهرستان اقلید ضرورت دارد. جوانان این شهرستان فارس به دلیل نبود شغل مجبور به مهاجرت می‌شوند و خانواده‌های خود را تنها می‌گذارند.
حسینی از اقلید

   كمبود تالار فرهنگی
كمبود یك تالار فرهنگی در شیراز بسیار محسوس است. بیشترسالن‌های نمایش این شهر استاندارد نیستند و كنسرت‌ها با كیفیت مطلوبی برگزار نمی‌شوند.
یوسفی از شیراز

   همسان‌سازی قیمت دارو
از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی تقاضا دارم نسبت به همسان‌سازی قیمت درج‌شده دارو اقدامی فراگیر کنند.
ایرانی از لامرد

   مشکل عابر بانک‌ها در داراب
عابر بانك های داراب بیشتر مواقع خراب هستند یا پول ندارند. علاوه بر این با توجه به جمعیت زیاد داراب تعداد عابر بانك‌ها نیزكم است.
 اصغری از داراب

   نبود پل عابر پیاده
در برخی از خیابان‌های نورآباد ممسنی پل عابر پیاده وجود ندارد و این موضوع آمار تصادفات را بالا برده است و باعث كشته‌شدن افراد می‌شود.
نوریان از نورآباد ممسنیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code