موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
021-88932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/04
   مشکلات آبرسانی
آبرسانی به منازل در شهرستان قیر و کارزین گاهی اوقات با مشکل مواجه می‌شود. ضمنا امور مربوط به زیباسازی این شهرستان نیز نیاز به بازنگری دارد.
یکی از ساکنین قیر و کارزین

   ایجاد کارخانه و کارگاه
شهرستان لار برای اشتغالزایی نیاز به کارخانه و یا حتی کارگاه های کوچک دارد. اهالی این منطقه فارس به لحاظ اقتصادی وضعیت مناسبی دارند و اگر مسئولان شرایط را هموار کنند می‌توانند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.
نامدار از لار

   انتقال پادگان‌های هوابرد
بوی بد فاضلاب در خیابان پاسداران به خصوص چهارراه هوابرد اهالی محله را آزار می‌دهد. شاید با انتقال پادگان‌ها به اطراف شیراز این مشکل برطرف شود.
خشنود از شیراز

   زمان‌بندی چراغ راهنمایی
چراغ راهنمایی که در ابتدای ورودی شهر جدید صدرا نصب شده مشکلات ترافیکی این محدوده را تا حدودی برطرف کرده است اما زمان بندی آن با توجه به حجم ترافیکی که از صنایع به سمت شمال وجود دارد، نیاز به بازنگری دارد.
خسروی از شهر جدید صدرا

   روشن کردن کولر اتوبوس ها
با توجه به گرمای شدید در شهر شیراز باید رانندگان اتوبوس کولرها را روشن کنند تا شهروندان با وضعیت بهتری از این وسیله حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
مرادی از شیراز

   ترمیم آسفالت
آسفالت خیابان‌های شهرستان خنج نیاز به ترمیم دارند. از شهرداری این تقاضا داریم به این موضوع رسیدگی کند.
احمدی از خنج

   تعویض تابلوهای جاده ای
تابلوهای راهنمایی در جاده کازرون کیفیت خود را از دست داده اند و مسافران را دچار سر درگمی می‌کنند. از مسئولان اداره راه تقاضا داریم نسبت به تعویض این تابلوها اقدام کنند.
موسوی از کازرونارسال پیام اشتراک 
 
 Security code