موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/02
   تعریض خیابان قدمگاه
خیابان قدمگاه در حال حاضر یکی از مناطق پر جمعیت شیراز است و روزانه خودروهای فراوانی از آن عبور می‌کنند. دیگر عرض خیابان پاسخگوی این حجم تردد نبوده و لازم است این خیابان عریض تر شود.
منتجم از شیراز

   گرانی در فرودگاه
محصولاتی که در فرودگاه شهید دستغیب شیراز عرضه می‌شود بسیار گران تر از بهترین هتل‌های شهر است. حتی غرفه داران با ماژیک روی قیمت‌ها را سیاه و در پاسخ به اعتراض مشتریان بی ادبی می‌کنند. لطفا مسئولان بر این موضوع نظارت بیشتری داشته باشند.
کریم پور از شیراز

   پلمب چاه‌های غیر مجاز
دولت باید برای پلمب کردن چاه‌های غیر مجاز که آبادانی استان را از بین برده اند جدیت بیشتری داشته باشد.
عزیزی از مرودشت

   تبدیل خرابه‌ها به پارک محله ای
تبدیل شدن باغچه مخروبه ای در خیابان اردیبهشت شیراز به یک پارک محله ای زیبا از اقدامات ارزشمند شهرداری به شمار می‌رود. پسندیده است که باقی خرابه‌های شهر نیز به پارک محله ای تبدیل شوند تا امنیت نیز در این محله‌ها افزایش یابد.
مطهری از شیراز

   قطع درختان
در منطقه چاتیز شهرستان جهرم بسیاری از درختان برای ساخت و سازهای غیر مجاز با اره برقی قطع شده اند.
صحرائیان از جهرم

   احداث سد لارستان
احداث سد خاکی در روستای باغ لارستان با 80 در صد پیشرفت هنوز در هاله‌ای از ابهام است. با توجه به بحران آب بهره برداری از این سد بسیار ضرورت دارد.
صداقتی از لارستان

   نبود آب آشامیدنی
اهالی روستای قلعه بیابان داراب از آب آشامیدنی محروم هستند. لطفا مسئولان به این موضوع که با سلامتی اهالی این منطقه در ارتباط است رسیدگی کنند.
بیگدلی از دارابارسال پیام اشتراک 
 
 Security code