موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/01
   حذف واسطه محصولات کشاورزی
یکی از دلایل اوضاع بد مالی کشاورزان فارس، واسطه‌ها هستند. آنها محصولات را از کشاورزان و باغ داران با قیمت ناچیزی می‌خرند که در نهایت باعث ورشکستگی و مهاجرت به شهرهای بزرگ می‌شود.
محمدی از داراب

   مشکلات ترافیکی در خیابان زرهی
چهاراه‌های بنفشه و هوابرد شیراز ظهرها که زمان رفت و آمد بیشتر شهروندان  و تعطیلی پادگان زرهی است بار ترافیکی آزاردهنده‌ای دارد. از پلیس راهنمایی و رانندگی تقاضا داریم با مستقر کردن مامور مشکلات این چهارراه‌ها را برطرف کند.
خشنود از شیراز

   دستفروشان خیابان ارم
در خیابان ارم شیراز بسیاری از دستفروشان با فروختن مواد غذایی در کنار خیابان ضمن ایجاد ترافیک، به صورت غیر بهداشتی فعالیت می‌کنند.
افشار از شیراز

   نیاز به احداث سینما
کلانشهر شیراز به سینماهای بیشتری نیاز دارد. چند سینمای موجود به لحاظ امکانات بسیار ضعیف هستند و حتی صندلی مناسب هم ندارند.
وجدانی از شیراز

   ترافیک سنگین میدان نمازی
میدان نمازی ترافیک سنگینی دارد. به نظر می‌رسد ساخت پل‌های زیرگذر و رو‌گذر مشکل این منطقه را بر طرف کند.
اردکانی از شیراز

   توجه به چراغ عابر پیاده
عابران پیاده به چراغ قرمز توجهی ندارند و حقوق و وقت رانندگان را ضایع می‌کنند.
ملازاده از شیراز

   احداث مراکز خرید در لارستان
لارستان به مراکز خرید بیشتری نیاز دارد بنابراین باید مسئولان این شهرستان از پیشنهادهای سرمایه گذاران استفاده کنند تا مردم شاهد رفاه بیشتری باشند و برای خرید به خارج از شیراز مسافرت نکنند.
مریدی از لارارسال پیام اشتراک 
 
 Security code