موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/04/28
   ترمیم آسفالت
آسفالت کوچه‌های مجاور با قدوسی غربی شیراز نیاز به ترمیم دارد. کنده کاری بعضی از این کوچه‌ها به ماشین آسیب می‌زند و تردد عابران را با مشکل مواجه می‌کند.
مرادپور از شیراز

   اصلاح کمربندی گراش
آسفالت کمربندی شهرستان گراش نیاز به مرمت دارد تا از بروز حوادث جاده ای جلوگیری شود. لطفا مسئولان به این موضوع رسیدگی کنند.
حسینی از گراش

   مشکلات پروژه میدان معلم
تکمیل نشدن پروژه میدان معلم برای کسبه و اهالی محل وضعیت نامناسبی را به وجود آورده است. جدا از گرد و غبار ناشی از پل سازی، مسیرهای دسترسی نیز بسیار طولانی شده است.
رفیعی از شیراز

   روشنایی و آسفالت مسیر وحدت بتون
مسیر وحدت بتون در شهر صدرا نیاز به آسفالت و روشنایی بیشتری دارد تا از تصادفات احتمالی جلوگیری شود.
یاوری از صدرا

   عرضه داروهای نایاب
از دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقاضا داریم بر عرضه داروهای نایاب که برای بیماری‌های خاص تجویز می‌شوند، نظارت داشته باشد تا با قیمت واقعی در دسترس بیماران قرار گیرد.
قاسمی از شیراز

   نظارت بر آژانس‌ها
رانندگان برخی از آژانس‌های شهر شیراز به مسافر احترام نمی‌گذارند و گاهی‌اوقات با صدای ضبط ماشین، مسافر را آزار می‌دهند. برخی از آنها هم خودسرانه کرایه را افزایش می‌دهند.
مفید از شیراز

   نیاز به احداث بازارچه
مسکن مهر زرقان که یکی از بهترین مجتمع‌های فارس به شمار می‌رود نیاز به احداث بازارچه دارد تا ساکنان این منطقه برای خریدهای روزانه خود به مرکز شهر مراجعه نکنند.
کریمی از زرقانارسال پیام اشتراک 
 
 Security code