موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
02188932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/04/26
   ترمیم آسفالت
جاده صدرا به سمت فاز دوم آسفالت مناسبی ندارد. دست اندازهای این مسیر گاهی باعث تصادف نیز می‌شود.
قربانی از صدرا

   تامین پارکینگ
مجتمع تجاری سلطانیه پارکینگ ندارد. افرادی که برای خرید به این مرکز مراجعه می‌کنند خودروهای خود را مقابل منازل پارک می‌کنند و مشکلاتی را برای ساکنان محله به وجود می‌آورند.
زمان ثانی از شیراز

   دستفروش‌های ارم
دست فروش‌های بولوار ارم علاوه بر این که چهره این محدوده گردشگری را مخدوش کرده اند باعث ترافیک سنگین نیز می‌شوند.
مومن زاده از شیراز

   دریافت پول در مدارس
با این‌که به دفعات در رسانه‌ها اعلام شده است که مدارس دولتی نباید برای ثبت‌نام دانش آموزان پول دریافت کنند اما برخی از مدارس با عناوین گوناگون سعی در گرفتن مبالغ نقد دارند و در صورتی‌که والدین اعتراض کنند از ثبت نام کردن فرزندشان خودداری می‌کنند.
خشنود از شیراز

   نمادهای شهری
از نمادهای تاریخی و فرهنگی شیراز برای زیباسازی شهر استفاده نمی‌شود. بدون‌شك زیباسازی شهر، با جذب گردشگر و افزایش روحیه شهروندان ارتباط مستقیم دارد.
مرادخانی از شیراز

   مسدود كردن جاده
پیاز فروش هایی كه در ورودی شهرستان سروستان بساط خود را پهن می كنند باعث تصادف می شوند. گاهی هم برخی از اهالی این شهرستان برای فروش دوغ محلی بخشی از جاده را مسدود می كنند.
جعفرزاده از سروستان

   احداث كارخانه و كارگاه
احداث كارخانه یا كارگاه‌های تولیدی در شهرستان اقلید ضرورت دارد. جوانان این شهرستان فارس به دلیل نبود شغل مجبور به مهاجرت می شوند و خانواده‌های خود را تنها می گذارند.
حسینی از اقلیدارسال پیام اشتراک 
 
 Security code