موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/04/25
   سرعت گیر‌های بولوار چمران
سرعت گیرهای بولوار چمران باعث تصادف می‌شوند. از مسئولان راهنمایی و رانندگی درخواست می‌شود نسبت به استاندارد بودن آنها اطمینان حاصل کنند.
ترابی از شیراز

   الگوی مصرف صحیح آب
با توجه به وضعیت آب و خشکسالی از مسئولان تقاضا داریم الگوی مصرف صحیح را در اختیار کشاورزان قرار دهند.
جعفری از جهرم

   سد معبر در پیاده‌رو‌ها
شب‌های جمعه در پیاده روهای چهارراه سینما سعدی بساط پهن می‌شود که این موضوع رفت و آمد عابران را دشوار می‌کند.
ابراهیمی از شیراز

   تعطیلی سینما پرسیا
مدت زیادی است که سینما پرسیای شیراز تعطیل شده است. این مکان به عنوان یک سینمای ممتاز، آبروی شیراز محسوب می‌شد و برنامه‌های جنبی آن در سطح کشور قابل ملاحظه بود. از مسئولان فرهنگی شهر تقاضا داریم نسبت به بازگشایی آن اقدام کنند.
ثابت از شیراز

   گسترش خطوط قطار شهری
قطار شهری شیراز به نحو قابل ملاحظه ای بار ترافیکی شیراز را کاهش داده است. از مسئولان تقاضا داریم عملیات احداث خط احسان تا راه آهن را نیز اجرایی کنند تا ساکنان شهرک گلستان و صدرا نیز بتوانند از این امکانات بهره مند شوند.
مولایی از صدرا

   مشکلات مسکن مهر
مسکن مهر لپویی مشکلات بسیاری دارد که به آنها رسیدگی نمی‌شود. نبود مدرسه و امنیت، ساکنان این شهرک را در تنگنا قرار داده است.
جعفری از لپویی

   لزوم حمایت از تیم‌های فجر و برق
حالا که ورزشگاه میانرود آماده بهره برداری شده است باید مسئولان ورزشی از تیم‌های فجر شهید سپاسی و برق حمایت کنند تا به لیگ برتر راه یابند و بتوانند میزبان تیم‌های دیگر لیگ باشند.
رسول زاده از میانرودارسال پیام اشتراک 
 
 Security code