موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
88932308-021 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/04/24
   افزایش آمار متکدیان
آمار متکدیان در شیراز روز به روز افزایش پیدا می‌کند. مقابل بیمارستان‌های خیابان زند بیشتر از تعداد بیماران و همراهان بیمار متکدی وجود دارد. لطفا مسئولان اجرایی شهر فکری به حال این موضوع بکنند تا شأن سومین حرم اهل‌بیت‌(ع) و شهر فرهنگ و هنر به خصوص در نگاه گردشگران حفظ شود.
رسولی از شیراز

   حفاظت از تخت جمشید
کارکنان مجموعه تخت جمشید باید بیشتر از آثار این مجموعه مراقبت کنند. بارها شاهد بوده ایم که افرادی برای گرفتن عکس از سنگتراش‌ها آویزان شده‌اند و یا با نوشتن یادگاری به این آثار گرانبها صدمه زده اند.
جعفری از مرودشت

   سختگیری‌های تاکسیرانی شیراز
تاکسیرانی شیراز مدام شرایط را برای رانندگان سخت تر می‌کند   در‌حالی‌که مسافرکش‌های شخصی در همه جای شهر حضور دارند و باید شرایطی برای رانندگان تاکسی فراهم شود که برای فعالیت انگیزه داشته باشند.
موسوی از شیراز

   وضع نامناسب پارک‌های لار
وضعیت پارك‌های لار به لحاظ بهداشتی نا مناسب است و پوشش آسفالت و چمن ندارند. وسایل بازی نیز فرسوده و غیر استاندارد است.
شمس از لار

   کمبود پل عابر در نورآباد
در برخی از خیابان های نورآباد ممسنی پل عابر پیاده وجود ندارد و این معضل آمار تصادفات منجر به فوت را افزایش داده است.
حیدری از نورآباد ممسنی

   مرمت آسفالت سعادت شهر
آسفالت جاده آباده به سمت سعادت شهر به مرمت نیاز دارد. خرابی این مسیر وقوع تصادف رانندگی و مستهلک شدن خودروها را به دنبال دارد.
نیک کار از آباده

   برخورد با معتادان محله سنگ سیاه
چرا مسئولان فکری به حال معتادان و مواد فروشان محله سنگ سیاه در دروازه كازرون نمی‌کنند؟ این افراد به جایگاه بافت تاریخی شیراز لطمه زده اند.
رستمی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code