موضوعات
فارس

صدای همشهری

نویسنده:
021888932308 یا 07132317850 [ستون صدای همشهری برای نوشتن مشكلات شماست، معضلاتی كه منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای بازگو کردن مشکلات با ما تماس بگیرید.]
1396/05/03
   نرخ شکنی رانندگان تاکسی
تاکسی‌های مسیر میدان نمازی تا صدرا نرخ معینی ندارند و رانندگان هر مبلغی را که دلشان بخواهد به عنوان کرایه از مسافران دریافت می‌کنند.
اکبرزاده از صدرا

   نبود کتابخانه در ارسنجان
ارسنجان که یکی از شهرستان‌های نخبه پرور فارس است یک کتابخانه بزرگ و مرکزی ندارد و جوانان و نوجوانان باید کتاب‌های مورد نیاز خود را از شیراز تهیه کنند.
تیموری از ارسنجان

   رعایت نشدن حریم صنفی
با رعایت نشدن حریم صنفی در خیابان پاسداران، بیشتر کسبه درآمد متوسط دارند و مشتریان بین فروشگاه‌های متعدد تقسیم می‌شوند. ضمن این‌که بارفروش‌های کنار خیابان نیز در افت درآمد میوه فروش‌ها تاثیر مستقیم گذاشته اند.
آقایی از شیراز

   احداث مراکز درمانی
تعداد مراکز خدمات درمانی و بهداشتی آباده با جمعیت این شهرستان تناسب ندارد. از مسئولان تقاضا داریم با افزایش این مراکز شرایطی را فراهم کنند تا اهالی آباده برای درمان بیماری‌های جزئی به شیراز سفر نکنند.
یوسفی از آباده

   اشکالات سرعت مجاز
سرعت مجاز تعیین شده برای جاده شیراز- صدرا کم است و موجب تصادف می‌شود.
سرمدی از صدرا

   تعمیر وسایل شهر بازی
وسایل شهربازی مجموعه ستاره فارس فرسوده شده‌اند و نیاز به تعمیر و تعویض دارند.
شفیع زاده از شیراز

   افزایش مراکز کانون
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیاز به شعبات بیشتری در شیراز دارد تا خانواده‌ها بتوانند نیازهای کودکان خود را آسان‌تر رفع کنند.
متقی از شیرازارسال پیام اشتراک 
 
 Security code