موضوعات
فارس

ساخت بزرگ‌ترین پارک آبی جنوب کشور در شیراز

نویسنده:
ساخت بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده جنوب کشور با حضور فرماندار شیراز آغاز شد.
1396/06/22
به گزارش تسنیم، فرماندار شیراز در این مراسم گفت: ساخت پارک آبی یکی از ضرورت‌های مهم برای ورزش و غنی‌سازی اوقات فراغت مردم شیراز بود.
«حیدر عالیشوندی» اظهار کرد: امیدواریم این طرح در کم‌ترین زمان ممکن افتتاح و به بهره‌برداری برسد.
«خدابخش شهبازی» مالک پروژه نیز اظهار کرد: پارک آبی نوژان مروارید شیراز با مشارکت شرکت ایرانی - ایتالیایی جاده ابریشم یونا در زمینی به مساحت 22 هزار متر مربع، زیر بنای 79 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 170 میلیارد تومان در حوزه شهرداری منطقه 2 شیراز و یکی از مناطق محروم شیراز ساخته می‌شود.
شهبازی افزود: این پروژه به صورت 2‌سالن سرپوشیده مجزا برای آقایان و بانوان ساخته شده و دارای امکاناتی از جمله پارکینگ دو طبقه، سرسره‌های مدرن و هیجان انگیز، استخر موج، پارک کودک، سونای خشک و بخار،جکوزی، حمام سنتی،غار نمک، سالن ماساژ پیشرفته، رودخانه متلاطم، آب‌درمانی، رستوران و کافی شاپ است.
وی گفت: در کنار این پروژه ورزشی و تفریحی، پروژه مسکونی نیز در زمینی به مساحت 19 هزار و 150 متر مربع و زیربنای 54 هزار متر مربع در دست ساخت است.
شهبازی عنوان کرد: این پروژه مسکونی در 2 طبقه زیر زمین برای پارکینگ و انباری و 7 طبقه لابی و مسکونی با 372‌واحد مسکونی، سالن چند منظوره، نماز‌خانه و نگهبانی ساخته می‌شود.
تاجری از شرکت ایرانی – ایتالیایی جاده ابریشم یونا به عنوان سرمایه‌گذار خارجی این پروژه نیز اظهار کرد:با توجه به امنیت ایجاد شده در فضای اقتصادی ایران، شرکت ایتالیایی جاده ابریشم یونا آمادگی خود را برای مشارکت در این پروژه اعلام کرد.
وی افزود: شرکت‌های ایتالیایی در ساخت پروژه‌های بزرگ تفریحی در سراسر دنیا فعالیت دارند و آماده همکاری در ساخت پروژه‌های مختلف در سراسر ایران و شهر شیراز هستند.
محل ساخت این پروژه در بلوار احمد‌ابن موسی (ع) در ابتدای بلوار ماذون‌قشقایی قرار دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code