موضوعات
فارس

تاکید امام جمعه شیراز بر هوشیاری در برابر دشمنان

نویسنده:
نماینده ولی فقیه در فارس گفت: امروز قلم ها و رسانه‌هایی به کار می افتد تا چهره شیطان بزرگ را بزک کنند و آن را در چهره یک فرشته به مردم ایران ارائه کند و عده ای ساده انگارانه قبول می کنند.
1396/06/19
به گزارش مهر، آیت الله «اسد الله ایمانی» در خطبه‌های نماز جمعه شیراز افزود: فراموش کردیم که در سال ۵۷، ۱۷ شهریوری اتفاقی افتاد که در آن روز و قبل از حکومت نظامی ژنرال آمریکایی به نظامیان ایران تاکید کرد که لوله تفنگ ها را به سمت مردم بگیرید.
وی ادامه داد: آن روز تا توانستند ضربه زدن و کشتند و امروز با توجه به توافق برجام تحریم های جدید بر ضد ملت ایران انجام می دهند. آمریکا با حمایت‌هایش اجازه می دهد عربستان مردم بی دفاع یمن را نابود کند و بیماری وبا کودکان را از پا دربیاورد.
آیت الله ایمانی تاکید کرد: امروز شاهدیم که مسلمانان بعد از ۳ قرن اقامت در میانمار با کشتار مواجه می شوند و کشورهای همسایه مرز خود را بر روی آنها بسته‌اند. وی افزود: این فجایا کار آمریکا است. لحظه ای که داعش در حال از بین رفتن است مجاهدین اسلام را بمباران می کند تا از پیشروی باز بمانند و سران داعش را نجات می دهد.
نماینده ولی فقیه در فارس ادامه داد: دنیا را سکوت مرگبار فرا گرفته تا آمریکای جنایتکار خود را مدافع حقوق بشر بداند. آیت الله ایمانی تصریح کرد: فراموش نکنیم که در ۱۱ سپتامبر نیز همین آمریکا با کمک کشور دوستش عربستان هماهنگ کرده بود که این اتفاق روی دهد تا بهانه ای برای حمله به افغانستان فراهم شود.
پس از اقامه نمازجمعه، نمازگزاران شیرازی علیه فاجعه نسل‌کشی مسلمانان کشور میانمار دست به راهپیمایی زده و با سردادن شعارهایی ضد استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی، این جنایات را محکوم کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code