موضوعات
فارس

اجرای 53 طرح اشتغالزایی در لارستان

نویسنده:
مدیر کمیته امداد لارستان از اجرای 53 مورد طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ ‌بر 6 میلیارد و 430 میلیون ریال در 4ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
1396/05/18
به گزارش فارس «هوشنگ دلاور» اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های اساسی کمیته امداد امام خمینی(ره)، انجام فعالیت‌هایی است که به ایجاد روحیه خوداتکایی و اعتماد به نفس، علاقه و استقبال از کار منجر می‌شود. افزایش میزان اینگونه فعالیت‌ها در مقایسه با سال‌های قبل را می‌توان به‌عنوان نشانه‌ای از اهمیت این موضوع تلقی کرد.
وی افزود: هدف این فعالیت‌ها کمک به درآمد خانوارها و ایجاد مشاغل مکمل برای بهبود رفاه خانوارهای زیر پوشش است.
مدیر کمیته امداد با بیان این‌که توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت با ایجاد بسترهای آموزش فنی و حرفه‌ای امکان‌پذیر است، تصریح کرد: آموزش‌های فنی و مهارتی با هدف توانمندسازی خانوارهای زیر پوشش و ارتقای سطح دانش و مهارت آنان در حوزه‌های مختلف کشاورزی، دامپروری، صنایع‌دستی و خدماتی ارائه می‌شود.
دلاور ابراز امیدواری کرد؛ میزان استقبال و تمایل مددجویان نسبت به طرح‌های اشتغالزایی کمیته امداد منجر به اثربخشی چنین طرح‌هایی در راستای توسعه کارآفرینی اقشار ضعیف جامعه شود.
مدیر کمیته امداد افزود: در ادامه اجرای چنین طرح‌هایی، در سال جاری و سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید- اشتغال، این نهاد اقدام به پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه درزمینه اشتغال و خودکفایی کرده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code