موضوعات
بوشهر

۲۰۰ طرح هادی در روستاهای استان بوشهر

نویسنده:
سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر از توسعه طرح‌های مختلف در روستاهای این استان خبر داد. حمید حیدری در گفت وگو با مهر اظهار کرد: توسعه طرح‌های هادی و بهبود وضعیت راه‌های روستایی را به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم...
1394/09/22
سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر از توسعه طرح‌های مختلف در روستاهای این استان خبر داد. حمید حیدری در گفت وگو با مهر اظهار کرد: توسعه طرح‌های هادی و بهبود وضعیت راه‌های روستایی را به‌عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم.
وی از اجرای ۲۰۰ پروژه طرح هادی روستایی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: امسال ۱۸ هزار تن قیر رایگان به استان بوشهر اختصاص یافته که طرح‌های هادی در روستا اجرا خواهد شد.
حیدری افزود: توسعه زیرساخت‌ها در روستاهای استان سرعت گرفته است و مدیریت ارشد استان نیز به توسعه زیرساخت‌های روستایی توجه ویژه‌ای دارد.
سرپرست بنیاد مسکن استان بوشهر به طرح‌های بوستان امید در استان بوشهر اشاره کرد و ادامه داد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته بوستان‌های امید در همه روستاهای استان اجرا خواهد شد و در برخی از روستاها نیز بوستان‌های موجود تجهیز می‌شوند.
وی گفت: بوستان‌های امید براساس جمعیت هر روستا طراحی می‌شوند و فضاهای مناسبی همچون سینمای روباز، زمین‌های والیبال، بدمینتون و پینگ‌پنگ، فضاهای سبز و درختکاری در این روستاها ایجاد می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code