موضوعات
بوشهر

پلمب جایگاه‌های سوخت در بوشهر

نویسنده:
10 جایگاه سوخت سی ان جی استان بوشهر مهروموم شد...
1396/07/22
10 جایگاه سوخت سی ان جی استان بوشهر مهروموم شد.
مدیرکل استاندارد استان بوشهر به تسنیم گفت: 5 جایگاه دیگر استان بوشهر نیز در وضعیت بحرانی هستند که در صورت برطرف نکردن نقص‌های موجود، بزودی مهر و موم می‌شوند.
محمدرحیم بهره مند در ارتباط با 10 جایگاه مهروموم شده اظهار کرد: پس از این اقدام، مالکان آنها روند ایمن سازی جایگاه‌ها را بطور جدی دنبال می‌کنند که پیش بینی شده ظرف یک ماه آینده زمینه بازگشایی آنها فراهم شود.
بهره مند یادآور شد: در استان بوشهر 34 جایگاه سی ان جی وجود دارد که از این شمار 3 جایگاه آن غیرفعال است و از 31 جایگاه فعال نیز 10 جایگاه آن اکنون مهروموم هستند.
وی افزود: برای هر جایگاه سوخت سی ان جی به لحاظ ایمنی شاخص‌هایی در نظر گرفته شده است که 16مورد از این شاخص‌ها از حداقل‌ها برای فعالیت یک جایگاه سوخت محسوب می‌شوند.
بهره مند اظهارکرد: باتوجه به این‌که جایگاه‌های غیرایمن جان شهروندان را به مخاطره می‌اندازد دراجرای رسالت استاندارد تذکرهای لازم به مالکان آنها داده شد که به علت برطرف نکردن به موقع کاستی‌ها نسبت به پلمپ آنها اقدام شد.
وی با اشاره به واقع شدن استان بوشهر در منطقه مرطوب اظهارکرد: پوسیدگی و زنگ زدگی از موضوع‌های مهم در غیرایمن شدن جایگاه‌های سوخت است و با این شرایط برخی از مخازن و اتصالات دچار پوسیدگی و نشتی می‌شوند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code