موضوعات
بوشهر

نوسازی مدارس درعسلویه

نویسنده:
با اجرای طرح هجرت 3، کارمرمت، به‌سازی و زیباسازی مدارس در شهرستان عسلویه آغاز شد...
1396/05/21
با اجرای طرح هجرت 3، کارمرمت، به‌سازی و زیباسازی مدارس در شهرستان عسلویه آغاز شد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان عسلویه در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: طرح هجرت 3 به منظورمرمت،به‌سازی و زیباسازی 16 مدرسه در شهرستان عسلویه آغاز شد.
وی افزود: این طرح با کمترین هزینه توسط بسیج سازندگی سپاه عسلویه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان و حوزه بسیج دانش‌آموزی در حال اجراست.
محمد رجبی تصریح کرد: دراین طرح که با مشارکت 250 نفر دانش‌آموز شهرستان عسلویه درحال اجراست، علاوه بر تجربه معنوی و خودسازی در زمینه دانش و مهارت تجربه کسب می‌کنند که ترکیب این دو می‌تواند منجر به کارآفرینی شود.
وی یکی از اهداف اجرای طرح هجرت سه را افزایش معنویت دانش آموزان دانست و اضافه کرد: افزایش فرهنگ ایثار و شهادت و همکاری از اهدافی است که با کمک آموزش و پرورش به دنبال تحقق آن در بین دانش‌آموزان هستیم.
مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان عسلویه تمرین مشارکت در امورعمرانی عام‌المنفعه، مسئولیت‌پذیری و تعهد به صورت عملی را از برنامه‌های اصلی طرح هجرت سه بیان کرد و گفت: بسیاری از مدارس شهرستان برای اجرای طرح هجرت در شهرستان عسلویه در نظر گرفته شده که شامل نقاشی، مرمت سرویس بهداشتی، آب‌خوری، تجهیزات مدارس و دیوارکشی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code