موضوعات
بوشهر

طرح ترافیک موقت در میدان آزادی بوشهر

نویسنده:
طرح ترافیکی موقت در میدان آزادی بوشهر اجرا می‌شود...
1396/07/11
طرح ترافیکی موقت در میدان آزادی بوشهر اجرا می‌شود.
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: مشکلات ترافیکی بوجود آمده در تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی در آغاز سال تحصیلی جدید و کندی این پروژه مشکلاتی را برای مردم ایجاد کرده است.
اکبر توسلی اضافه کرد: در سال 92 میدان‌های غدیر، مطهری و آزادی به مشاور داده شد که این تقاطع در اولویت سوم بود اما بنا بر تصمیمی که گرفته شد این تقاطع در اولویت قرار گرفت و عملیات اجرای آن آغاز شد.
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر بوشهر ادامه داد: این پروژه با توجه به شرایط خاصی که دارد و نقطه ارتباط محلات جنوبی، نیروگاه و تنگک‌ها به مرکز شهر است، باید به صورت خاص دیده شود و اعضای شورا حساسیت خاصی روی این امر دارند.
توسلی بیان کرد: در نشست کمیسیون عمران شورا مقرر شد برای حل مشکل ترافیکی بوجود آمده در این تقاطع با مشارکت شهرداری، مشاور طرح و پیمانکار، یک طرح ترافیکی موقت برای تسهیل عبور و مرور شهروندان اجرا شود.
وی افزود: همچنین پیمانکار طرح برای افزایش سرعت فیزیکی این پروژه با افزایش شیفت کاری، عملیات عمرانی این تقاطع را با سرعت بیشتری انجام دهد.
توسلی اظهار کرد: تقاطع غیرهمسطح میدان آزادی، طرح کلان شهری است که بطورقطع با اعتبارات شهرداری جوابگو نیست و ضرورت دارد مسئولان ارشد استان برای تسریع پروژه که نقشی مهم در بهبود عبور و مرور شهروندان دارد و در یکی از نقاط حساس شهر است، حمایت‌های لازم را به‌ عمل آورند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code