موضوعات
بوشهر

شهرهای بانشاط بوشهر

نویسنده:
ایستگاه‌های نشاط در همه شهرها و روستاهای استان بوشهر برپا می‌شود...
1396/09/05
ایستگاه‌های نشاط در همه شهرها و روستاهای استان بوشهر برپا می‌شود.
معاون مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری بوشهردر تشریح این خبر به مهر گفت: در قالب طرح نشاط اجتماعی ایستگاه‌های نشاط درهمه شهرها و روستاهای این استان برپا می‌شود.
محمد مظفری افزود: اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری از برنامه‌های اصلی طرح نشاط اجتماعی است که در دور جدید در استان بصورت سراسری اجرا می‌شود.
وی بیان کرد: دستگاه‌ها و سازمان‌های فرهنگی و هنری باید برای غنی سازی مناسب این طرح و اجرای آثار فاخر برنامه‌های مدون و مستمری داشته باشند.
مظفری ادامه داد: اجرای نمایش‌های خیابانی، موسیقی، برپایی میزهای قصه گویی و نمایش خلاق، نقالی کودکان از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای طرح نشاط اجتماعی است.
وی افزود: نمایشگاه‌های عکاسی و نقاشی و جشنواره‌های فیلم کوتاه، فیلم‌های موبایلی و عکاسی و همایش‌هایی با موضوع گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی از دیگر برنامه‌های گنجانده شده در طرح یاد شده است.
مظفری ادامه داد: برنامه‌های متنوعی نیز در حوزه‌های تفریحی و ورزشی برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده که در سراسر استان بوشهر اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه این طرح از آذر تا اسفند سال جاری با هدف آموزش عمومی به مردم برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سراسر استان برگزار می‌شود اظهار کرد: در همه شهرها و روستاهای استان ایستگاه‌های ثابتی در یکی از مراکز عمومی راه اندازی خواهد شد و برنامه‌های فرهنگی، ورزش، تفریحی و آموزشی با اطلاع قبلی در حضور مردم به اجرا درمی‌آید.
مظفری گفت: سازمان‌های مردم نهاد به عنوان مجری اصلی این طرح‌ها هستند و شهرداران، فرمانداران، بخشداران و دهیاران سراسر استان به عنوان حامیان این طرح در کنار سازمان‌های مردم نهاد حضور پیدا می‌کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code