موضوعات
بوشهر

سرمایه‌گذاری‌های جدید در بوشهر

نویسنده:
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر از تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری شهرداری بندربوشهر بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها با محور گردشگری خبر داد...
1396/06/22
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر بوشهر از تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری شهرداری بندربوشهر بر اساس ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها با محور گردشگری خبر داد.
به گزارش ایرنا، روح الله نصرتی با بیان اینکه جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی یکی از راه‌های توسعه عمران شهری و کسب درآمدهای پایدار است اظهارکرد: بندر بوشهر با توجه به شرایط خاص خود در زمینه گردشگری، تجاری و انرژی فرصتی بسیار بکر برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف است.
وی با تاکید برتدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری براساس ظرفیت‌های شهر بوشهر افزود: در راستای توسعه   شهر بوشهر با هدف شناسایی ظرفیت‌های توسعه و سرمایه گذاری، بسته‌های سرمایه‌گذاری متنوعی با کاربری‌های عمرانی، خدماتی، تفریحی و گردشگری تدوین و در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌گیرد.
نصرتی با اشاره به تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری شهر بوشهر بر اساس قابلیت‌های این شهر خاطر نشان کرد: با توجه به وجود دریا به عنوان یک فرصت بسیار خوب و ظرفیت‌های گردشگری، بافت تاریخی بوشهر، منطقه گردشگری لیان و دهکده گردشگری، آینده بوشهر به سمت گردشگری می‌رود از این رو می‌طلبد که بسته‌های سرمایه‌گذاری در قالب‌های هتل، کمپ‌های اقامتی، مهمان‌پذیر سنتی در بافت، پارک آبی و شهربازی به صورت خاص دیده شوند.
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای بوشهر تاکید کرد: حمایت از سرمایه گذاران و کارآفرینان، وظیفه مدیران و ارگان‌های مرتبط است و آنها باید برای تسهیل زمینه‌های سرمایه‌گذاری تلاش کنند.
وی بیان کرد: در حوزه زیرساختی و گردشگری امسال با حمایت بیشتر از سرمایه‌گذاران تحول قابل توجهی در شهر بوشهر ایجاد می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code