موضوعات
بوشهر

ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی بوشهر

نویسنده:
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای طرح ساماندهی و بهسازی سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان بوشهر خبرداد...
1396/06/08
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از اجرای طرح ساماندهی و بهسازی سکونت‌گاه‌های غیررسمی استان بوشهر خبرداد.
به گزارش ایسنا، فرزاد رستمی گفت: با تهیه و تصویب سند بازآفرینی در سکونت‌گاه‌های غیررسمی، طرح ساماندهی و بهسازی آنها با ساخت پروژه‌های زیربنایی در استان بوشهر آغاز شد.
وی اظهار کرد: درهفته دولت 17 پروژه عمرانی درحوزه راهسازی، ساخت پروژه عمرانی درسکونت‌گاه‌های غیررسمی، بازسازی و ترمیم جاده‌ها در استان بوشهر افتتاح شد.
این مسئول با اشاره به سرمایه‌گذاری حدود 89 میلیارد تومانی در اجرای پروژه‌های افتتاحی در هفته دولت خاطرنشان کرد: در این هفته عملیات اجرایی 10 پروژه عمرانی با اعتبار 439 میلیارد ریال در عرصه راه و شهرسازی استان بوشهر آغاز شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان این‌که افتتاح مدرسه 12 کلاسه در تنگک سوم بوشهر در راستای طرح ساماندهی و بهسازی سکونت‌گاه‌های غیررسمی است، تصریح کرد: براساس مطالعات انجام شده درطرح توانمندسازی سکونت‌گاه‌های غیررسمی بوشهر و در راستای برگزاری جلسات ستاد بازآفرینی و نشست با شورایارهای محله تنگ‌3 بوشهر، عملیات ساخت مدرسه در تنکگ3 بوشهر سال 94 اجرایی شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر با اشاره به زیربنای این دبستان بیان کرد: این مدرسه 9 کلاسه با زیربنای ‌هزار و 800 مترمربع و مساحت عرصه 4هزار مترمربع در 3 طبقه افتتاح شد. رستمی با اشاره به هزینه این پروژه عنوان کرد: این پروژه با اعتباری افزون بر 23 میلیارد ریال ساخته و افتتاح شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code