موضوعات
بوشهر

زودتر از دیلم به گناوه می‌رسند

نویسنده:
احداث جاده دیلم به گناوه از مهم‌ترین طرح‌های راهسازی استان بوشهر در گام نهایی قرار دارد...
1396/09/11
احداث جاده دیلم به گناوه از مهم‌ترین طرح‌های راهسازی استان بوشهر در گام نهایی قرار دارد.
رئیس اداره راه و شهرسازی دیلم به فارس گفت: جاده دیلم به شهرستان گناوه با اعتباری بیش از 50 میلیارد تومان در مرحله پایانی قرار دارد.سیدابوالحسن علوی افزود: از این محور 60 کیلومتری، حدود 37 کیلومتر در حوزه استحفاظی این شهرستان واقع و در 3 قطعه 9 کیلومتری اجرا شده است.
وی اظهارکرد: تاکنون 2 قطعه این محور به طول 18 کیلومتر به بهره برداری رسیده و با احتساب بزرگراه سابق اجرا شده در مجموع 27 کیلومتر زیربار ترافیک رفته است. رئیس اداره راه و شهرسازی دیلم گفت: خط کشی 9 کیلومتر ابتدایی این جاده به اتمام رسیده و نصب علایم ایمنی و تابلوهای اطلاعاتی در دست اجراست. وی افزود: اجرای 5 کیلومتر ورودی شهر دیلم نیز درکمیته برنامه ریزی شهرستان تأمین اعتبار شده که درسال جاری عملیاتی می‌شود.
لاین مسئول گفت: با پیگیری‌های بعمل آمده با مدیرکل راه و شهرسازی استان، نصب گاردیل در پل بویرات به لحاظ ارتفاع زیاد و جلوگیری از خطر واژگونی درمراحل پایانی است.
علوی، از پیگیری و نظارت مسئولان استانی و شهرستانی به این طرح مهم تقدیرکرد وافزود: با اتمام عملیات راهسازی و تکمیل علایم ایمنی این مسیربا تأیید وصورت جلسه پلیس راه، برای نگهداری و بهره برداری تحویل اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code