موضوعات
بوشهر

ثبت نام مبلغان بوشهری

نویسنده:
مسئول اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از ثبت نام ۶۶۸ مبلغ و مبلغه استان بوشهر در سامانه سجام خبر داد...
1394/10/27
مسئول اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از ثبت نام ۶۶۸ مبلغ و مبلغه استان بوشهر در سامانه سجام خبر داد.
به گزارش همشهری حجت‌الاسلام نعمت الله عظیمی فرد گفت: از این تعداد ۲۷۴ نفر مبلغ و ۱۷۲ نفر مبلغه هستند.
وی با اشاره به این‌که بیش از ۶۰ درصد مبلغان و مبلغات کد دائم دریافت کرده اند افزود: روحانیونی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند می‌توانند با واردن شدن به سامانه سجام نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند تا در مناسبت‌های مختلف سال بر اساس نیاز مساجد مناطق شهری و روستایی مختلف برای فعالیت تبلیغی اعزام شوند.
عظیمی فرد با بیان این‌که تمام خدمات تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی درحوزه‌‌های اعزام و استقرار از جمله صدور گواهی سابقه تبلیغ از طریق این سایت انجام می‌گیرد ادامه داد: مبلغین و مبلغات برای استفاده از مزایای این سامانه باید درآن ثبت‌ نام کرده و کد دائم تبلیغی دریافت کنند.
سجام (سامانه جامع اعزام مبلغ) در راستای یکسان ‌سازی و ساماندهی و تسهیل در اعزام مبلغان در کشور در مناسبت‌های مذهبی از سوی واحد انفورماتیک سازمان تبلیغات اسلامی در سطح ملی طراحی و اجرا شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code