موضوعات
بوشهر

بوشهر؛ مرکز غواصی نیروی دریایی ارتش

نویسنده:
مرکز غواصی نیروی دریایی ارتش در بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
1394/10/19
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در استان بوشهر دارای توانمندی بالایی در حوزه‌های تجهیزاتی و آموزشی است و به‌زودی مرکز غواصی در بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش تسنیم، امیردریادارحبیب‌الله سیاری در مراسم تکریم و معارفه فرمانده جدید منطقه دوم نیروی دریایی ارتش دربوشهر با بیان اینکه در استان بوشهر تعامل و هماهنگی لازم بین مسئولان، مردم و فرماندهان نیروهای مسلح است، اظهار کرد: این اتحاد، هماهنگی و همدلی که در استان بوشهر وجود دارد یک ارزش است که باید قدر آن را بدانیم.
وی با اشاره به بیانات فرمانده کل قوا که به نیروی دریایی خیلی اهمیت می‌دهم تصریح کرد: پیشرفت‌های قابل محسوس نیروی دریایی از بیانات مهم معظم‌له بود به‌گونه‌ای که تمام آرزوها و نیازهای نیروی دریایی را محقق شده دانستند.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان این‌که اهمیت به دریا مورد توجه خاصی است، افزود: حضور درعرصه دریا ضمن این‌که نشان دهنده قدرت وتوانمندی وتعامل با دیگرکشورهاست منبع بابرکتی برای تامین معاش مردم است. سیاری با بیان این‌که اهمیت دریا برای کشورما بسیاربالاست، تصریح کرد: رضایت فرمانده کل قوا ازنیروی دریایی ارتش ارزشمند است و ایشان به نیروی انسانی توانمند و متخصص اهمیت و توجه خاصی دارند.
وی با اشاره به این‌که نیروی دریایی ارتش دراستان بوشهر از توانمندی بالایی برخوردار است گفت: آموزش مناسب، نیروی متخصص پای کار و تجهیزات دریایی پیشرفته‌ای در استان بوشهر وجود دارد که نشان از جایگاه مهم منطقه دوم نیروی دریایی ارتش در این حوزه است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به این‌که در استان بوشهر توان موشکی بالایی وجود دارد گفت: منطقه دوم نیروی دریایی ارتش ضمن داشتن توان موشکی بالا از شناورها و یگان‌های توانمندی برای اجرای ماموریت‌ها برخوردار است.
سیاری با اشاره به این‌که درپایگاه دریایی بوشهر دوره‌های مقدماتی و عالی برگزار می‌شود افزود: علاوه بر برگزاری دوره‌های گوناگون درسطح مقدماتی وعالی مرکز آموزش هوادریا و چتربازی درپایگاه دریایی بوشهر راه‌اندازی شده است.
فرمانده نیروی دریایی ارتش بااشاره به این‌که منطقه دوم دریایی بوشهر به یک دانشگاه تبدیل شده گفت: استقرار و اجرای این برنامه‌ها در بوشهر ستودنی است که نشان از دستاوردهای این منطقه با تلاش فرمانده و کارکنان است.
وی در این مراسم ضمن معرفی امیردریادار غلامرضا شیرانی به عنوان فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی از خدمات امیر دریادار محمدرضا عباسیان قدردانی کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code