موضوعات
بوشهر

بزرگراه برازجان به گناوه تکمیل می‌شود

نویسنده:
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: محور برازجان به گناوه یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان بوشهر است که این بزرگراه امسال تکمیل می‌شود...
1394/09/29
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: محور برازجان به گناوه یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان بوشهر است که این بزرگراه امسال تکمیل می‌شود. به گزارش تسنیم، سیدمحمدحسن باستی با بیان این‌که تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی استان بوشهر به 3 بخش تقسیم شده است اظهار کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمامی که سال‌ها روی زمین مانده در اولویت‌ برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.
وی با بیان این‌که ورزشگاه 15 هزار نفری بوشهر با 11 سال قدمت ساخت نیمه تمام مانده بود گفت: در این راستا اقدامات مهم و موثری انجام شد و امسال فازنخست این ورزشگاه تکمیل و در اختیار ورزشکاران استان بوشهر قرار می‌گیرد. معاون امورعمرانی استاندار بوشهر با اشاره به این‌که دانشکده هنر و معماری بوشهر در سال 1386 عملیات اجرایی آن در بافت تاریخی بوشهر آغاز شده است گفت: با توجه به این‌که بیش از 8 سال از ساخت این دانشکده می‌گذرد تکمیل آن در دستور کار قرار گرفت که روند اجرایی آن مطلوب شده و براساس برنامه تعیین شده تکمیل می‌شود.
باستی با بیان این‌که بیمارستان 38 تختخوابی شهرستان دیر سال 1388 ساخت آن آغاز شده گفت: با تخصیص اعتبارات لازم از سوی وزارت نفت روند اجرایی این مرکز درمانی بهبود یافته که با تخصیص 45 میلیارد ریال تجهیزات موتورخانه آن پیش بینی می‌شود در زمان مورد نظر افتتاح شود.
وی از تعیین تکلیف طرح‌های عمرانی استان بوشهر خبر داد و گفت: برخی از این طرح‌ها تا پایان امسال و برخی دیگر با رفع مشکل اجرایی تا دو سال آینده به بهره‌برداری می‌رسند. معاون امورعمرانی استاندار بوشهر با اشاره به این‌که تکمیل طرح‌های بزرگراهی در استان بوشهر در اولویت است افزود: محور برازجان به گناوه یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان بوشهر است که در اجرای طرح بزرگراهی این بزرگره امسال تکمیل می‌شود.
باستی بیان کرد: تمام محورهای ارتباطی استان بوشهر در قالب بزرگراه، راه چهارخطه و اتوبان مورد توجه است.
وی با اشاره به تکمیل بزرگراه برازجان به گناوه گفت: محور برازجان به گناوه یکی از پرترددترین محورهای مواصلاتی استان بوشهر است که در اجرای طرح بزرگراهی این بزرگره امسال تکمیل می‌شود.
معاون استاندار بوشهر با اشاره به محور گناوه به دیلم و ضرورت تکمیل آن افزود: تکمیل بزرگراه گناوه به دیلم یکی از طرح‌های مهم استان است که در حال حاضر بیش از 212 دستگاه ماشین آلات مختلف در این مسیر مشغول کار هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code